آخرین شرایط استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی ها، استمرار خدمت 11 هزار نفر از فرهنگیان

به گزارش مجله فناوری، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش آخرین شرایط استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را تشریح کرد و گفت: به محض تعیین و ابلاغ سهمیه از سوی سازمان امور اداری و استخدامی، برگزاری آزمون برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی و عملیات استخدام را آغاز می کنیم.

آخرین شرایط استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی ها، استمرار خدمت 11 هزار نفر از فرهنگیان

یارمحمد حسین بُر در گفت وگو با مجله فناوری، اظهار کرد: با توجه به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق­ التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب سال 97، شیوه نامه استخدامی آماده و ابلاغ شده است و استان ها در حال نهایی کردن موارد هستند.

وی اضافه نمود: استخدام ها باید با توجه به سهمیه تخصیصی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی انجام شود، به محض تعیین و ابلاغ سهمیه، برگزاری آزمون برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی و عملیات استخدام را آغاز می کنیم.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش همچنین درباره طرح معلم تمام وقت گفت: استقبال از طرح معلم تمام وقت که بر اساس آن با شش ساعت اضافه خدمت موظفی، 17.5 درصد فوق العاده ویژه به احکام حقوقی اضافه نموده می شود بسیار خوب بود و بیش از 50 هزار دبیر و هنرآموز در این طرح شرکت کردند.

وی ادامه داد: پیش بینی می کنیم سال آینده نیز شاهد رشد 20 تا 30 درصدی باشیم.

حسین بر در ادامه از استمرار خدمت 11 هزار نفر از فرهنگیان واجدشرایط بازنشستگی در سال جاری خبر داد و گفت: پیش بینی می کنیم سال جاری 45 هزار نفر دیگر بازنشسته شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 286

به "آخرین شرایط استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی ها، استمرار خدمت 11 هزار نفر از فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی ها، استمرار خدمت 11 هزار نفر از فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید