شروع ثبت اعتراض متقاضیان مسکن ملی ، انصراف از 12 اسفند

به گزارش مجله فناوری، متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که حائز شرایط شناخته نشده اند از امروز می توانند نسبت به ثبت اعتراض در سامانه tem.mrud.ir اقدام نمایند تا در صورت تایید اعتراض مراحل مراجعه حضوری و واریز آورده آن ها طی گردد.

شروع ثبت اعتراض متقاضیان مسکن ملی ، انصراف از 12 اسفند

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز ویلا در شمال با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه مالی مجله فناوری، بعضی از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن پس از حذف از مرحله اول ثبت نام این طرح این روز ها اگر خود را واجد شرایط می دانند می توانند از امروز با ثبت اعتراض خود در سامانه tem.mrud.ir مجددا درخواست تجدیدنظر در این باره شوند.

بعضی از متقاضیان مسکن ملی علیرغم اینکه خود را واجد شرایط دریافت مسکن ملی می دانستند، اما از این طرح حذف شدند، به همین دلیل با برنامه ای که وزارت راه و شهرسازی پیاده نموده می توانند با ثبت اعتراض و در صورت موافقت با اعتراض آن ها با مراجعه حضوری و بارگذاری مدارک لازم و واریز آورده متقاضی واقعی مسکن ملی شوند.

آن دسته از متقاضیانی که به دلایلی همچون اشتباه در سامانه های موجود، اعلام اشتباه قرمز بودن فرم ج، اشتباه در استعلام از بانک مسکن، ثبت نشدن سرپرست خانوار بودن و… از ثبت نام در سری نخست حذف شده اند، می توانند با مراجعه به سامانه مذکور، اعتراض خود را همراه با مدارک لازم ثبت نمایند.

*انصرافی های مسکن ملی از 12 اسفند

وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد، تا متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که تمایل به انصراف از این طرح را دارند نیز از 12 اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت درخواست انصراف اقدام نمایند.

خاطرنشان می گردد، متقاضیان می باید پس از بالا آمدن سایت مذکور، از قسمت ورود به پروفایل متقاضی اقدام به درج اعتراض خود نمایند.

در اجرای طرح اقدام ملی مسکن که مهمترین مولفه آن فراوری مسکن یعنی تامین زمین از سوی دولت است قرار است با ساخت 400 هزار مسکن به یاری افشار میان درآمدی جامعه بیاید.

در این طرح متقاضیانی که اقدام به ثبت نام نمایند در مرحله اول باید آورده ای در حدود 30 میلیون تومان تا 40 میلیون تومان داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 267

به "شروع ثبت اعتراض متقاضیان مسکن ملی ، انصراف از 12 اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت اعتراض متقاضیان مسکن ملی ، انصراف از 12 اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید