شروع عملیات پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها

به گزارش مجله فناوری، الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق برای پاکسازی بعضی مناطق استان نجف و کربلا از بقایای داعش، عملیاتی مشترک شروع کردند.

شروع عملیات پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل مجله فناوری، الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق امروز چهارشنبه، عملیات پاکسازی مشترکی را در جزیره النجف و صحراء الکربلاء شروع کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق واع، سرلشکر علی الحمدانی فرمانده عملیات الفرات الاوسط الحشد الشعبی در بیانیه ای خاطرنشان کرد: صبح امروز، در راستای تأمین امنیت جزیره النجف و صحراء الکربلاء نیروهای الحشد الشعبی، ارتش و پلیس و گارد مرزی از هشت محور عملیات منطقه الفرات الاوسط را شروع کردند.

فرمانده عملیات الفرات الاوسطِ الحشد الشعبی در ادامه گفت: این عملیات بر پایه اطلاعات دقیق به دست آمده از تعقیب و گریز بازمانده های داعش برنامه ریزی شده است.

حمدانی با اشاره به اوضاع بد آب و هوایی در مناطق یادشده گفت که نیروهای نظامی برای تامین امنیت و پاکسازی تروریست ها طبق برنامه پیش خواهند رفت.

فرمانده الحشد الشعبی در انتها اضافه کرد که تیپ های 11، 2، 26، 33 و 16 الحشد الشعبی پلیس مرزی در منطقه سور بغداد در البحیرات (دریاچه ها) مستقر خواهد شد تا امنیت کربلا را تامین نمایند.

دیروز سه شنبه نیز وزارت کشور عراق پیروز شد 900 وبگاه شایعه پراکن وابسته به داعش را ببندد(جزئیات بیشتر).

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 260

به "شروع عملیات پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع عملیات پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید