از دست دادن شانس حضور در جهانی با غیبت سعید عبدولی در جام تختی

به گزارش مجله فناوری، سعید عبدولی با کشتی نگرفتن در جام تختی، بعد از المپیک شانس حضور در مسابقات جهانی 2021 نروژ را هم از دست داد.

از دست دادن شانس حضور در جهانی با غیبت سعید عبدولی در جام تختی

به گزارش خبرنگاران، مسابقات کشتی فرنگی جام بین المللی تختی روز 29 اردیبهشت ماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به انجام رسید.

علاوه بر نفراتی که از سوی کادرفنی مجوز حضور در این رقابت ها را گرفته بودند، به استان ها نیز سهمیه داده شد که نفراتی که از دید مربیان ملی دور مانده اند نیز شانس حضور در جام تختی که مرحله اول انتخابی دنیای 2021 نروژ بود را از دست ندهند.

سعید عبدولی که پیش از این به دلیل عدم شرکت در مسابقات و عدم دعوت به اردوی تیم ملی شانس حضور در المپیک را از دست داده بود، طی مصاحبه هایش اعلام نموده بود که برای بازگشت به اردو و رسیدن به شرایط و وزن ایده آل کوشش می نماید.

او که تا مسابقات نورسلطان در وزن 82 کیلوگرم مدعی مدال و دوبنده تیم ملی بود، در دنیای قزاقستان نیز به برنز دنیا رسید، برای المپیک باید به 77 کیلوگرم می رفت که در این وزن علی گرایی مدال دنیای گرفته و خود را در قامت مدعی جدی مدال دنیای و المپیک اثبات نموده است.

به همین دلیل عبدولی که وزن بدنش نیز به دلیل نداشتن تمرین مناسب بالا رفته بود، در 77 کیلوگرم شانس خود را به کل از دست داد. او اگر می خواست شانس حضور در مسابقات دنیای برایش حفظ گردد، باید در جام تختی کشتی می گرفت که با وجود داشتن سهمیه حضور در این رقابت ها، در سالن آزادی روی تشک نرفت.

به این ترتیب بعد از المپیک، حالا سعید عبدولی دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان سابق کشتی فرنگی دنیا شانس حضور در مسابقات دنیای 2021 نروژ را هم از دست داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1168

به "از دست دادن شانس حضور در جهانی با غیبت سعید عبدولی در جام تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از دست دادن شانس حضور در جهانی با غیبت سعید عبدولی در جام تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید