اطلاعیه وزارت امور خارجه درباره نقل قول از منابع مطلع در این وزارتخانه

به گزارش مجله فناوری، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای توضیح داد که هرگونه نقل قول به نقل از منابع یا مقام مطلع در وزارت امور خارجه یا سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران مجعول و نامعتبر است.

اطلاعیه وزارت امور خارجه درباره نقل قول از منابع مطلع در این وزارتخانه

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه بین الملل مجله فناوری، وزارت امور خارجه کشورمان روز دوشنبه در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: همان گونه که در اطلاعیه های قبلی به مطلعی رسید و تأکید شد، هرگونه نقل قول به نقل از منابع یا مقام مطلع در وزارت امورخارجه یا سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران مجعول و نامعتبر است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این گونه نقل قول ها با منابع مجهول هیچ گونه ارزشی ندارد و مورد تایید این وزارتخانه نیست. از این رو نقل قول های منتسب به وزارت امور خارجه و سفارتخانه های ایران در گزارشی که یکی از روزنامه ها آمده است، بی اعتبار است.

این اطلاعیه می افزاید: وزارت امور خارجه به وسیله وزیر امور خارجه و سخنگوی این وزارتخانه و در موارد خاص معاونین وزیر در مورد موضوعات مختلف به صورت علنی و شفاف اعلام موضع و نظر خواهند کرد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 372

به "اطلاعیه وزارت امور خارجه درباره نقل قول از منابع مطلع در این وزارتخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه وزارت امور خارجه درباره نقل قول از منابع مطلع در این وزارتخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید