خبرنگاران سهم پتروشیمی ها در مقابله با بحران کرونا

به گزارش مجله فناوری، تهران - خبرنگاران - معاون وزیرنفت و مدیرشرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: شرکت های پتروشیمی در هفته های گذشته اقدام های بسیار مطلوبی را در تأمین نیازهای کشور به ویژه در فراوری مواد ضدعفونی کننده انجام داده اند و این فرایند تداوم خواهد یافت.

خبرنگاران سهم پتروشیمی ها در مقابله با بحران کرونا

به گزارش شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بهزاد محمدی در نشستی که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در صنعت پتروشیمی و مدیران ارشد شرکت ملی صنیع پتروشیمی به منظور آنالیز راهکارهای پیشگیری و مقابله با این ویروس برگزار گردید در جریان اقدام های اجرا شده در مناطق عملیاتی ماهشهر و عسلویه نهاده شد.

وی با بیان اینکه شرکت های پتروشیمی در بحث پایش و ارزیابی سلامت کارکنان باید با جدیت اقدام نمایند، گفت: شوراهای راهبردی و مدیران مجتمع های پتروشیمی افزون بر آماده باش کامل باید اقدام های خود را در ابعاد مختلف ارتقا دهند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خطاب به مدیران و اعضای کمیته های شرایط اضطراری منطقه ویژه مالی پتروشیمی و پتروشیمی های منطقه ویژه مالی انرژی پارس اظهار کرد: سلامتی کارکنان و خانواده های آنان و نیز مردم در شهرها و شهرک های پیرامونی باید به عنوان راهبردی مهم مورد توجه ویژه قرار گیرد.

محمدی ضمن قدردانی از اقدام های ارزشمند در مجموعه صنعت پتروشیمی کشور اضافه نمود: شرکت های پتروشیمی در هفته های گذشته اقدام های بسیار مطلوبی را در تأمین نیازهای کشور به ویژه برای فراوری مواد ضدعفونی نماینده انجام داده اند و این فرایند تداوم خواهد یافت.

امید شهیدی نیا و محمدرضا سمیعی، رؤسای کمیته های شرایط اضطراری منطقه ویژه مالی پتروشیمی و منطقه ویژه مالی انرژی پارس نیز در این نشست گزارش هایی از اقدام های اجرا شده ارائه دادند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 367

به "خبرنگاران سهم پتروشیمی ها در مقابله با بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سهم پتروشیمی ها در مقابله با بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید