خنده هایی که ملیکا زارعی را خاله شادونه کرد!

به گزارش مجله فناوری، ملیکا زارعی، مجری برنامه های کودک درباره استفاده درست از فضای مجازی توصیه کرد: همه با هم باید کوشش کنیم تا از این فضا در جهت کامل شدن خودمان اسفاده کنیم نه اینکه با استفاده نادرست متضرر شویم.

خنده هایی که ملیکا زارعی را خاله شادونه کرد!

به گزارش ایسنا، ملیکا زارعی به این پرسش پاسخ داد که چرا نام خاله شادونه برای شما انتخاب شد؟ و گفت: در این برنامه در پی نامی فانتزی برای مجری بودیم که پیغام آور شادی و دوستی برای بچه ها باشد که به نظرم این نام خوبی است و در کنار آن هم در پی مجری شاداب و خوشرویی بودند که من به خاطر خوشرویی و خنده هایم برای اجرای این برنامه انتخاب شدم.

وی بعلاوه درباره عشق و علاقه اش به بچه ها شرح داد: از بچگی، بچه های کوچکتر از خودم را دوست داشتم و عاشق بچه ها هستم و با آن ها ارتباط محبت آمیز دارم، ولی از زمانی که مادر شدم این حس مادری به عشق و علاقه من اضافه نمود و حس بهتری در کنار بچه ها دارم.

خاله شادونه سپس به دشواری های کاری در ایام کرونا اشاره نمود و گفت: در حال حاضر به خاطر کرونا مجبور هستیم بدون حضور بچه ها برنامه را اجرا کنیم که این کار برایم سخت تر است، چون من از بچه ها انرژی می گیرم.

وقتی در کنار بچه ها هستم خودم را در دوران کودکی می بینم و فکر می کنم هنوز بچه هستم و این حس روی اجرای من موثر است.

ملیکا زارعی در خاتمه گفت و گوی خود با رادیو صبا درباره موضوع برنامه عصر صبا (فضای مجازی) نیز اظهار کرد: من در فضای مجازی در پی این هستم که چیزی به دانسته هایم اضافه کنم و کامل تر شوم. این فضا بسیار متنوع است و متاسفانه بعضی استفاده نادرست از این فضا می نمایند و این باعث می گردد که از این فضا آسیب ببینند.

به نظرم همه باید کوشش کنیم از این فضا در جهت کامل شدن خودمان استفاده کنیم نه اینکه با استفاده نادرست از آن متضرر هم شویم.

منبع: فرارو
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1409

به "خنده هایی که ملیکا زارعی را خاله شادونه کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خنده هایی که ملیکا زارعی را خاله شادونه کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید