زمان ارزشیابی مدارک فارغ التحصیلان کشورهای فرانسه و عرب زبان

به گزارش مجله فناوری به نقل از اداره کل امور دانش آموختگان وزارت علوم، آن دسته از دانش آموختگانی که مدارک تحصیلی خارجی خود را صرفا از کشورهای فرانسه زبان شامل، سوئیس، کانادا، فرانسه وهمچنین عرب زبان دریافت کرده اند، جهت ارزشیابی مدارک خود ضروری است از تاریخ 27 بهمن 97 نسبت به تشکیل پرونده الکترونیکی از طریق پرتال سامانه سجاد به نشانی https://portal.saorg.ir/ اقدام کنند.

زمان ارزشیابی مدارک فارغ التحصیلان کشورهای فرانسه و عرب زبان

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام اولیه به نشانی https://portal.saorg.ir/registration-the-applicant مراجعه و پس از انجام ثبت نام، جهت تشکیل پرونده الکترونیکی در اداره کل امور دانش آموختگان به منظور ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی به بخش خدمات سامانه مراجعه کنند. فرآیند ثبت نام همراه با جزئیات تکمیلی در بخش راهنمای استفاده از سامانه در سایت مذکور قابل مشاهده است.

متقاضیان همچنین می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در بازیابی اطلاعات و یا ثبت درخواست با کارشناسان بخش پشتیبانی سامانه از طریق لینک https://portal.saorg.ir/online-support و یا کارشناسان حوزه مربوطه [email protected] کیدری (کارشناس کشورهای فرانسوی زبان) و [email protected] محمدی (کارشناس کشورهای عرب زبان) در ارتباط باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 36

به "زمان ارزشیابی مدارک فارغ التحصیلان کشورهای فرانسه و عرب زبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ارزشیابی مدارک فارغ التحصیلان کشورهای فرانسه و عرب زبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید