معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد

به گزارش مجله فناوری، شهر: شهردار تهران معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شوراهای شهرداری پایتخت را منصوب کرد.

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد

به گزارش شهر، طی حکمی از سوی پیروز حناچی شهردار تهران، حامد مظاهریان به عنوان معاون جدید معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد و با این حکم دو معاونت توسعه منابع انسانی و معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهر با یکدیگر ادغام شدند. در تاریخ مدیریت شهری تهران این برای نخستین بار است که ساختار ستادی شهرداری به سمت انقباضی شدن برای چابک سازی و بازده مطلوب تر حرکت کرده است و مدیریت شهری پنجم به یکی از وعده های خویش که همانا اصلاح ساختار شهرداری تهران بود عمل کردند.

در متن این حکم آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به سمت معاون برنامه ریزی ، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب می شوید.

امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق شعار تهران، شهری برای همه و با بهره گیری از استعداد و توانمندی سرمایه های انسانی لایق، کاردان، متخصص و متعهد شهرداری تهران، با برنامه ریزی مؤثر، اصلاح فرآیندها و ساختار سازمانی در نظامات اداری، از طریق سازماندهی و ایجاد ساز و کار بهبود شرایط کارکنان، علاوه بر افزایش حس تعلق سازمانی و رضایتمندی درون سازمانی، موجبات خدمت رسانی مقید مؤثر به شهروندان معزز تهران را فراهم آورید.

بر اساس این گزارش همچنین حامد مظاهریان طی نامه ای خطاب به مدیران برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهر و معاونین توسعه منابع انسانی مناطق و سازمان و شرکت های زیر مجموعه دو معاونت شهرداری تهران آورده است که اعضاء شورای اسلامی شهر تهران تصمیمی در راستای اصلاح ساختار در شهرداری تهران اتخاذ کردند. بر این باورم که، یکپارچگی حاصل از ادغام دو معاونت و ایجاد معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منجر به افزایش اختیار، قدرت، ارتقاء منزلت، نفوذ بیشتر و در نتیجه اثر گذاری دو چندان مدیران این حوزه معاونان برنامه ریزی و سرمایه انسانی مناطق در شهرداری تهران خواهد شد. هرچند اجرای این مصوبه منجر به تغییر نقش برخی از شما همکارانم در خانواده شهرداری تهران خواهد شد، لیکن اطمینان قلبی من آن است که تغییر نقش افراد اولا با حداقل اصطکاک و نگرانی پرسنل و دوما صمیمیت و همدلی بین همه ما به انجام خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1078

به "معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید