مقاله: چگونه ویزای کاری قطر را دریافت کنیم؟

به گزارش مجله فناوری، با توجه به روابط خوب ایران و قطر، این کشور جدیدا بخشنامه ای صادر نموده که دریافت ویزای کاری شش ماهه را برای تجار ایرانی آسان تر ساخته است. ویزای تجاری قطر ویزای فرودگاهی است و در بدو ورود برای گرفتن آن باید اقدام کنید. این ویزا به صورت فوری است و اعتبار یک ماهه دارد اما برای 5 ماه قابل تمدید است. هزینه صدور این ویزا 200 ریال قطر است. برای دریافت ویزای شش ماه قطر باید یک سری آزمایشات پزشکی نیز انجام گردد.

مقاله: چگونه ویزای کاری قطر را دریافت کنیم؟

مرکز قطر، دوحه یک شهر بزرگ و مدرن است با معماری بسیار عالی. استاندارهای زندگی در آن بالا است و از امنیت بالایی برخوردار است. مردم به طور کلی از آموزش و پرورش، بهداشت، محیط زیست و شرایط کاری رضایت دارند. امکان کار در قطر وجود ندارد مگر اینکه شما از قبل شرایط کار در این کشور را مهیا نموده باشید. برای کار در قطر اول باید یک کارفرمای قطری پیدا کنید برای این کار باید رزومه­ی خود را برای شرکت­هایی که با کار شما ارتباط دارند بفرستید. البته با توجه به اینکه در این کشور در حال پیشرفت معمولا کارهای زیادی وجود دارد احتمالا بتوانید زود کاری که در آن مهارت دارید را پیدا کنید.

کار در قطر یک گزینه ایده آل به شمار میرود؛ زیرا خارجیان زیادی در این کشور کار می نمایند و به راحتی به زبان انگلیسی می توان ارتباط برقرار کرد به علت اینکه این زبان اکنون زبان تجاری کشور قطر است. ساعات کاری شرکت های مختلف فرق دارد و زنان نیز در بخش کسب و کار حضور فعالی دارند. کشور قطر همچنان در حال رشد است و از آنجائیکه برای میزبانی جام جهانی 2022 نیز هست، در حال بهبود ساخت و ساز و بخش گردشگری است. همانطور که گفته شد، تعداد مهاجران و خارجی ها در قطر رو به افزایش است بنابراین می توان گفت کار در قطر ممکن است ساده نباشد. شرایط کار در قطر مانند حقوق بالا و عدم پرداخت مالیات به نظر ایده آل و وسوسه انگیز است اما برای کسب عایدی خوب احتیاج است ساعات طولانی تری را کار کنید.

منبع مقاله: چگونه ویزای کاری قطر را دریافت کنیم؟

انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1402

به "مقاله: چگونه ویزای کاری قطر را دریافت کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: چگونه ویزای کاری قطر را دریافت کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید