کشف یک میلیون قرص روان گردان در خرمشهر

به گزارش مجله فناوری، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از کشف 452کیلو گرم مواد مخدر حشیش و و یک میلیون قرص روان گردان در این بندر اطلاع داد.

کشف یک میلیون قرص روان گردان در خرمشهر

به گزارش مجله فناوری انلاین به نقل از مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی در جمع مجله فناوری گفت: با هوشیاری نیروهای حراست بندر خرمشهر در استان خوزستان و پیگیری یگان حفاظت و همکاری و حضور موثر ماموران معاونت مبارزه باموادمخدر فرماندهی انتظامی خوزستان وسربازان گمنام امام زمان (عج)، حدود 452 کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش و همچنین 195 کیلو و 430 گرم به تعداد یک میلیون حبه قرص روان گردان کشف و ضبط شد.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتی نیروهای حراست اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، و اعلام موضوع به یگان حفاظت، و پس از کسب تکلیف از مقامات ذیصلاح با عملیات مشترک و همکاری ماموران معاونت مبارزه باموادمخدر فرماندهی انتظامی خوزستان وسربازان گمنام امام زمان (عج)، این محموله در یکی از محموله های موجود در انبار بندر قبل از بارگیری کشف و ضبط شد.

وی توضیح داد: در این رابطه متهم بازداشت و برای رسیدگی بیشتر تحویل ستاد مبارزه با مواد مخدر شد.

اسعدی در خاتمه با اشاره به اشرافیت کامل نیروهای حراست و یگان حفاظت و انتطامات بندر خرمشهر گفت: این آمادگی باعث شده هرگونه کالا و محموله ممنوعه در اسرع وقت کشف و ضبط گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 159

به "کشف یک میلیون قرص روان گردان در خرمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف یک میلیون قرص روان گردان در خرمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید