2 شهروند آمریکا و یک شهروند پاکستان به انتقال ارز به ایران متهم شدند

به گزارش مجله فناوری، وزارت دادگستری آمریکا 2 شهروند این کشور و یک شهروند پاکستانی را به انتقال ارز به ایران متهم نموده است.

2 شهروند آمریکا و یک شهروند پاکستان به انتقال ارز به ایران متهم شدند

از پروفایل ما بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وزارت دادگستری آمریکا 2 شهروند این کشور و یک شهروند پاکستانی را به انتقال ارز آمریکا به ایران متهم نموده است.

دادگستری آمریکا در بیانیه ای که روی وب سایت این وزارتخانه قرار گرفته ادعا نموده است: امروز در یک شکایت نامه دو شهروند آمریکا به دلیل مسائل مربوط به ایران به جرائم فدرال متهم شدند.

وزارتخانه آمریکایی اعلام نموده یک شهروند پاکستانی که در شهر قم در ایران زندگی می نماید نیز علاوه بر این 2 شهروند آمریکا به نقض قانون موسوم به اختیارات مالی در شرایط اضطرار بین المللی متهم شده اند.

موزامیل زیدی شهروند 35 ساله آمریکا که ساکن شهر قم در ایران است به فعالیت در ایالات متحده به عنوان کارگزار حکومت ایران بدون اطلاع رسانی به وزارت دادگستری آمریکا متهم شده است.

در این بیانیه از عصیم نقوی، شهروند آمریکایی ساکن در شهر هیوستون و علی چاولا، شهروند 36 ساله پاکستانی به عنوان دیگر افرادی نام برده شده که در کنار موزامیل زیدی به نقض ادعایی قانونی موسوم به اختیارات مالی در شرایط اضطرار بین المللی در ایالات متحده متهم شده اند.

این شکایت نامه به دلیل کوشش ادعایی این 3 فرد برای انتقال ارز آمریکا به ایران تنظیم شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 693

به "2 شهروند آمریکا و یک شهروند پاکستان به انتقال ارز به ایران متهم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 شهروند آمریکا و یک شهروند پاکستان به انتقال ارز به ایران متهم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید