3 همسایه دزد از آب در آمدند

به گزارش مجله فناوری، تهران (پانا) - رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان منزل اطلاع داد که خانه همسایه خود را خالی نموده بودند.

3 همسایه دزد از آب در آمدند

به گزارش پایگاه خبر یپلیس، سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی در تشریح این خبر شرح داد: پرونده ای با موضوع سرقت منزل از کلانتری 136 فرجام دریافت که با دعوت شاکی به پایگاه چهارم، وی گفت، ساعت 19:00 سوم مرداد ماه از منزلم واقع در خیابان تکاوران خارج و در هنگام مراجعه به منزل متوجه تخریب درب حیاط شدم که با آنالیز واحدها متوجه شدم دزدان با ورود به منزل اموالی به 50 میلیون تومان سرقت نموده اند.

وی اعلام کرد: کارآگاهان در گام اول تحقیقات به محل سرقت اعزام و با انجام تحقیقات محلی معین شد که دزدان با ورود از بالای درب وارد حیاط منزل شاکی شده و با تخریب درب واحدها، سرقت را مرتکب و از محل گریخته اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بیان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی معین شد که در همسایگی شاکی دو دزد سابقه دار به هویت های امیر و سعید که برادر می باشند و به اتفاق فرد دیگری به هویت سیامک زندگی می نمایند که کارآگاهان با آنالیز های تخصصی پیروز شدند ردی از دزدان را در صحنه سرقت به دست آورند.

این مقام انتظامی گفت: نتیجه تحقیقات اجرا شده در اختیار مرجع قضائی نهاده شد و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از محل سکونت متهمان اخذ و کارآگاهان پیروز شدند در یک عملیات پلیسی هر سه دزد را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ مجیدی اظهار کرد: دزدان پس از انتقال به پلیس آگاهی چاره ای جزء اعتراف نداشتند و لب به بیان حقیقت گشودند و محل اختفای اموال را به کارآگاهان اعلام و کارآگاهان در عملیات دیگری اموال شاکی را از مخفیگاه دزدان کشف کردند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در انتها گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و کشف مقدار قابل توجهی از اموال مسروقه پرونده به دادسرا ارسال و هر 3 متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 899

به "3 همسایه دزد از آب در آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 همسایه دزد از آب در آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید