کشتی فرنگی

بازدید رئیس و اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک از فدراسیون کشتی

در ادامه بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از فدراسیون ها و اردوی تیم های ملی، صبح امروز رئیس کمیته ملی المپیک و بعضی اعضای هیئت اجرایی کمیته از فدراسیون کشتی بازدید کردند.

14 بهمن 1399

حمید سوریان به عنوان نماینده ایران معرفی گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی قرار است طبق برنامه اعلام شده، شهریورماه امسال در حاشیه رقابت های کشتی جوانان قهرمانی جهان در صربستان، برگزار شود و احتمال دارد با توجه به شیوع ویروس کرونا این رویداد...

12 مرداد 1399

تشریح برنامه تمرینی شاگردان محمد بنا در دوران قرنطینه

به گزارش خبرنگاران، پس از تعطیلی اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی به دلیل شیوع ویروس کرونا، شاگردان محمد بنا به شهرهای خود بازگشتند تا تمرینات خود را بطور انفرادی و در قرنطینه انجام دهند. کادر فنی بلافاصله برنامه های تمرینی این فرنگی کاران را تدوین و با راه...

10 تیر 1399

سخنگوی فدراسیون کشتی: مسابقه نه، چرخه انتخابی خواهیم داشت

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید نمود: قطعا برای انتخاب نفرات تیم های ملی در المپیک چرخه انتخابی اجرا می گردد اما هیچ کشتی گیری با یک مسابقه انتخاب نخواهد شد.

5 تیر 1399

پیگیری تمرینات آزادکاران در مجموعه انقلاب، شروع اردوی تیم بنا در خانه کشتی

درحالیکه قرار است استارت اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز دهم بهمن ماه زده گردد، تمرینات این تیم در خانه کشتی برگزار خواهد شد.

28 بهمن 1398

اسفندیاری فر: تیمی جوان را راهی مسابقات قهرمانی آسیا کردیم، کار سختی برای قهرمانی داریم

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: جوانانی را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب نموده ایم که در عین جوانی با تجربه هستند.

25 بهمن 1398