انتقاد تند مربی فوتبال از بازیکنان خارجی پرسپولیس؛ به درد تعویض هم نمی خورند

به گزارش مجله فناوری، یک مربی فوتبال درباره دو مهاجم خارجی پرسپولیس می گوید مهاجمان خارجی پرسپولیس حتی به درد تعویضی هم نمی خورند.

انتقاد تند مربی فوتبال از بازیکنان خارجی پرسپولیس؛ به درد تعویض هم نمی خورند

یک مربی فوتبال درباره دو مهاجم خارجی پرسپولیس می گوید مهاجمان خارجی پرسپولیس حتی به درد تعویضی هم نمی خورند.

اسماعیل حلالی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس قهرمانی برای پرسپولیس در بازی برابر نساجی قائل هستید؟ اظهار کرد: پرسپولیس از ابتدای فصل فراز و نشیب های زیادی داشته و راه سختی را طی نموده است اما خدا یاری کرد تا بتواند خود را در صدر جدول نگه دارد. پرسپولیس ابتدای فصل عملکرد خوبی دشت اما در اواسط فصل تمرکز خود را از دست داد و حتی تا سوم جدول پیش رفت به طوری که از نظر فنی کیفیت آن چنانی نداشت. در ادامه رقابت های لیگ، بازیکنان استثنایی عمل کردند و با روند رو به رشدی که در چند ملاقات داشتند، توانستند در صدر جدول لیگ قرار بگیرند.

وی گفت: امیدوارم با همین تمرکز و شکل بازی، کادرفنی بازیکنان را از نظر روحی و روانی برای بازی برابر نساحی آماده نمایند تا با اعتماد به نفس بالا بتوانند قهرمان لیگ شوند و سپس در پی قهرمانی در جام حذفی باشند.

این بازیکن سابق سرخپوشان با بیان این که به قهرمانی پرسپولیس در رقابت های لیگ خوشبین هستم، اضافه نمود: معمولا در سرانجام فصل بیشتر تیم ها به خاطر خستگی شکل خوبی ندارند و بازی های قابل قبولی را به نمایش نمی گذارند اما پرسپولیس شکل خوبی دارد و امیدوار به قهرمانی است.

بعضی از تیم ها وزارت ورزش و سازمان لیگ را مقصر می دانند

حلالی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور نمی کنید که نقطه عطف این فصل پرسپولیس برای بازگشت به صدر جدول پیروزی در داربی 100 بوده است؟ گفت: متاسفانه بیشتر تیم ها وقتی در لیگ عقب گرد دارند و شرایط را به نفع خود نمی بینند ابتدا وزارت ورزش و سپس سازمان لیگ را مقصر می دانند. در حالی که اگر واقع بین باشیم اتفاق بدی رخ نمی دهد. بازیکنان پرسپولیس بعد از داربی چون انگیزه زیادی داشتند و همچون رقیبان خود فکر نمی کردند، سبب شد تا در صدر جدول قرار بگیرند.

وی بعلاوه در ارزیابی از عملکرد عیسی آل کثیر در ترکیب پرسپولیس در بازگشت از مصدومیت بلند مدت گفت: آل کثیر بعد از مصدومیت شدید با اتفاق خوبی رو به رو نشد. بنابراین برای بازگشت دوباره به فوتبال خیلی زحمت کشید و رفته رفته عملکردش خوب شد و اکنون درخشش خوبی دارد. امیدوارم به سقف فنی خود قبل از مصدومیتش برسد. البته تعطیلات لیگ فرصت خوبی است تا بازتوانی خوبی برای فصل تازه داشته باشد.

گل محمدی از هیچ تلاشی کوتاهی نکرد

این مربی فوتبال در پاسخ به این پرسش که اگر پرسپولیس قهرمان نگردد یحیی گل محمدی باید دوباره در این تیم بماند یا خیر؟ اظهار کرد: او عملکرد بسیار خوبی داشته و برای موفقیت تیم از هیچ تلاشی کوتاهی ننموده است. البته به نظر می رسد مسائل بودجه ای این باشگاه باید شفاف سازی گردد تا در وسط بازی به فکر جذب بازیکن خارجی نباشد. به اعتقاد من اگر شرایط سخت افزاری باشگاه مسئله ای ایجاد نکند کادر فنی کار خود را به درستی انجام می دهد و حتی می تواند عملکردی بهتر از حالا داشته باشد.

وی اضافه نمود: نگاه من از ابتدای فصل به گل محمدی رو به جلو بوده است، شاید سال های قبل اشتباهاتی وجود داشته اما اشتباهات به حداقل رسیده و پرسپولیس نسبت به سال های قبل پرسپولیس شکل خوبی پیدا نموده است.

خارجی های پرسپولیس به درد تعویض هم نمی خورند

حلالی در سرانجام در ارزیابی از دو مهاجم خارجی تیم پرسپولیس یعنی پریرا و دیاباته گفت: مهاجمان خارجی پرسپولیس حتی به درد تعویض هم نمی خورند. در مجموع 10 دقیقه بازی کردند و از موقعیت های پیش آمده نتوانستند به درستی استفاده نمایند. اگر پرسپولیس می خواهد بازیکن زیر 20 ساله جذب کند از بازیکنان داخلی استفاده کند به مراتب بهتر از بازیکنان خارجی هستند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1402 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1751

به "انتقاد تند مربی فوتبال از بازیکنان خارجی پرسپولیس؛ به درد تعویض هم نمی خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند مربی فوتبال از بازیکنان خارجی پرسپولیس؛ به درد تعویض هم نمی خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید