بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!

به گزارش مجله فناوری، ماجرای کشمکش میان بازیکنان تیم فوتبال ناپولی و رئیس این باشگاه برای به کرسی نشاندن حرف خود همچنان ادامه دارد.

بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، با وجود اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال ناپولی در اعتراض به دستور مالک باشگاه برای رفتن به اردوی تنبیهی، آنها در نهایت به این اردوی تنبیهی خواهند رفت.

اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه بعد از باخت ابتدای هفته تیم در خانه رم که سومین بازی بدون برد ناپولی در سری A بود و سقوطش به رده هفتم جدول را به همراه داشت، دستور داد همه بازیکنان و اعضای کادر فنی به یک اردوی تمرینی - تنبیهی یک هفته ای بروند، اردویی که آنها را از رفتن به منازل شان منع می کرد و تا بازی بعدی شان مقابل جنوا در زمین تمرینی نگه می داشت.

با این حال تمام بازیکنان ناپولی پس از بازی خانگی سه شنبه شان مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا از دستور مالک باشگاه سرپیچی کردند و به منازل شان برگشتند. باشگاه هم در واکنش به این اتفاق ، تهدید کرد که اقدامات قانونی لازم را برای پیگیری حقوقش انجام خواهد داد و اعلام شد که ممکن است 5 درصد از حقوق بازیکنان کسر گردد. طرفداران دو آتشه تیم نیز به تصمیم بازیکنان واکنشی منفی نشان دادند و روز گذشته (پنجشنبه) با حضور در زمین تمرینی تیم، به آنها توهین کردند.

طبق بیانیه ای که باشگاه در سایت رسمی خود منتشر کرد، به کارلو آنچلوتی سرمربی تیم اختیار تام داده شد که درباره ادامه یا لغو اردوی تنبیهی تیم تصمیم گیری کند و به این ترتیب دلورنتیس خود را از این ماجرا کنار کشده است. کارلتو هم با وجود اینکه در نشست خبری اش قبل از بازی با سالزبورگ گفته بود مخالف تصمیم دلورنتیس برای تنبیه تیم است، اکنون تصمیم گرفته که بازیکنان را از امروز به اردوی تنبیهی ببرد اما این اردو تنها یک روز ادامه خواهد داشت و بعد از بازی مقابل جنوا به سرانجام می رسد.

تیم فوتبال ناپولی فردا شب (شنبه) از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان جنوا خواهد بود.

انهای پیغام،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 65

به "بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید