تاثیر عرق رازیانه بر بزرگ شدن سینه خانم ها

به گزارش مجله فناوری، بزرگ شدن سینه برای بسکمک از بانوان مهم است و عرق رازیانه یکی از بهترین گزینه های طبیعی است که می تواند بدون عوارض به افزایش سایز سینه زنان کمک کند.

تاثیر عرق رازیانه بر بزرگ شدن سینه خانم ها

خبرنگاران | سرویس سلامت - بانوان علاقه دارند تا سینه ای خوش فرم ، بزرگ و سفت داشته باشند تا در زیر لباس به صورت خوش فرم بایستد. همچنین سینه زنان یکی از جذاب ترین قسمت هایی است که زن می تواند با آن شوهر خود را تحریک کند. سینه خوش فرم زنان می تواند روابط جنسی را در زندگی زناشویی گرم تر کند و لذت هر دو طرف این رابطه را افزایش دهد. همین دو علت کافی است تا بانوان به ویژه زنان متاهل برای بزرگ شدن سینه و خوش فرم شدن آن تلاش کنند.

جراحی پروتز سینه از روش هایی است که با استفاده از آن می توان به سادگی سینه را بزرگتر و خوش فرم تر کرد. البته این روش هم هزینه بسیار بالایی دارد و هم زیان هایی دارد که بهتر است در یک مقاله مجزا به آن اشاره کنیم. بهتر است به جای چنین راه هایی که جز ضرر چیزی برای بدن انسان ندارد، از روش های طبیعی بزرگ کردن سینه همچون ورزش برای بزرگ شدن سینه و گیاهان دارویی استفاده کنیم. یکی از بهترین این راه حل ها استفاده از عرق رازیانه برای بزرگ کردن سینه است.

نوع بافت و فرم سینه

بافت سینه در افراد مختلف متفاوت است. عوامل مختلفی در نوع بافت سینه بانوان موثرند. این عوامل ممکن است کاملا ارثی باشند. در واقع نوع بافت سینه و فرم سینه از مواردی است که می تواند از ژن خانوادگی به ارث برده گردد. از موارد دیگری که در بافت سینه تاثیر گذار است ورزش است. ورزش می تواند بافت سینه را دگرگون کند. همچنین تغییرات هورمونی و یا تغذیه نیز در نوع بافت سینه نفش دارند.

در بین عوامل گفته شده، بعد از مورد ارثیت که بیشترین تاثیر را دارد و تغییرات هورمونی که در رده دوم واقع شده است، تغذیه نقش مهمی در شکل گیری و فرم دریافت بافت سینه ایفا می کند. تغذیه مناسب می تواند باعث بزرگ شدن سینه و خوش فرم شدن آن گردد و برعکس، سوءتغذیه و یا عدم استفاده از مواد مغذی باعث کاهش رشد و یا رشد نافرم سینه می گردد.

در برخی موارد حتی مشاهده می گردد که دختران جوان حتی بعد از سن بلوغ نیز رشد مناسبی در سینه خود نداشته و سینه خوش فرمی ندارند. همین موضوع باعث سرخوردگی و مسائل روحی در این دختران شده و به فکر عمل های جراحی و پروتز سینه می افتند. قطعا خواسته هر دختری است که اندامی مناسب داشته باشد و برای این موضوع تمام تلاش و هزینه خود را خواهد کرد.

بزرگ کردن سینه؛ پروتز یا درمان گیاهی؟

همانطور که گفته شد بزرگ کردن سینه در بین بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است. بانوان تلاش می کنند با بزرگ کردن سینه چه در میهمانی ها و چه در نزد شوهر زیباتر جلوه کنند. روش های مختلفی برای بزرگ کردن سینه وجود دارد. پروتز یکی از روش های نوینی است که این روزها در بین دختران و زنان جوان با استقبال روبرو شده است. البته قطعا استفاده از پروتز یک استفاده هیجانی و نابخردانه برای بزرگ کردن سینه است و علت رواج آن نیز عدم آگاهی از عوارض آن است. علاوه بر هزینه های گزافی که برای عمل جراحی و پروتز سینه پرداخت می گردد، عوارض جبران ناپذیری را نیز به دنبال دارد.

در عوض استفاده از مواد گیاهی بدون هیچ عوارضی می تواند باعث بزرگ شدن سینه و همچنین سفت شدن سینه گردد. البته ناگفته نماند که مواد گیاهی برای تاثیرگذاری نیاز به مدت زمان دارند و باید فرایند درمان به صورت طولانی مدت پیگیری گردد.

رازیانه چیست؟

رازیانه گیاهی است گرم و خشک که از دسته گیاهان چتری شکل است. خواص فوق العاده رازیانه برای بانوان باعث شده تا این گیاه بیشتر به عنوان دارویی برای بانوان شناخته گردد؛ هرچند که این گیاه خواص مختلفی دارد. رازیانه ضد بلغم و ضد صفرا است و طبیبان طب سنتی از آن برای درمان افراد صفراوی و بلغمی استفاده می کنند.

طبع رازیانه بسیار گرم است و برای باز شدن عادت ماهیانه بانوان به کار می رود. همچنین در صورتی که با سکنجبین استفاده گردد مسهل بسیار قوی است. همچنین رازیانه شیر افزا است و شیر مادران را افزایش می دهد. با اینکه ریشه، برگ و بذر رازیانه قابل استفاده است اما بیشتر از بذر آن برای درمان بیماری های مختلف استفاده می گردد. یکی از ویژگی های رازیانه و به ویژه عرق رازیانه بزرگ کردن سینه است.

بزرگ کردن سینه با عرق رازیانه

یکی از مهمترین گیاهان دارویی برای بزرگ کردن سینه، رازیانه است. این گیاه به ویژه عرق رازیانه تاثیرات شگرفی در بزرگ کردن سینه دارد. در واقع استفاده از عرق رازیانه راه حلی خانگی برای این کار است. استفاده از عرق رازیانه باعث می گردد تا سینه ها به مرور و در یک دوره زمانی بزرگ شوند. البته این به شرطی است که این عرق به صورت منظم مصرف گردد تا تاثیرات آن پدیدار گردد.

برای مصرف عرق رازیانه به منظور بزرگ کردن سینه می توان این عرق را با استفاده از عسل و یا شیرین کننده های طبیعی متعادل ساخته و سپس مورد مصرف قرار داد. مطمئن باشید خیلی ساده و با استفاده از این عرق اتفاقات شگرفی برای سینه شما خواهد افتاد.

موارد منع مصرف رازیانه

با توجه به اینکه رازیانه قاعده آور است، مصرف آن در دوران قاعدگی و به ویژه دوران باردای به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

منبع: setare.com
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 892

به "تاثیر عرق رازیانه بر بزرگ شدن سینه خانم ها" امتیاز دهید

1 کاربر به "تاثیر عرق رازیانه بر بزرگ شدن سینه خانم ها" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر عرق رازیانه بر بزرگ شدن سینه خانم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید