تجربه ترسناک آسمانخراش نوردی در روسیه

به گزارش مجله فناوری، آسمانخراش های روسیه

هر روز و هر دقیقه مردمی که در این کره خاکی زندگی می نمایند، در حال خلق تفریح ها و تفریحات جدیدی هستند، تفریحاتی که برخی از آن ها حسابی آدرنالین خونتان را بالا می برد و عمق ماجراجویی هستند. یکی از جدیدترین این تفریحات در کشور روسیه، آسمانخرش نوردی است. تفریحی که در آن افراد ماجراجو، بلدترین برج ها و آسمانخراش ها را پیدا می نمایند و به بالای آن می فرایند، گاهی این ماجراجویی به قیمت از دست رفتن جان این افراد تمام می گردد. با خبرنگاران همراه شوید:

تجربه ترسناک آسمانخراش نوردی در روسیه

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که ترس از ارتفاع دارید و وقتی در جای بلندی قرار می گیرید احساس سردرد و سرگیجه می کنید و احساس می کنید تعادل ندارید؟ ترس از ارتفاع یا آکروفوبیا در واقع ترس نامعقول از ارتفاع است که حتی در حین نگاه کردن به بیرون از پنجره به فرد دست می دهد و حس اضطراب را در او به وجود می آورد و این چیزی است که در افراد ماجراجو مطلقا وجود ندارد و با آن بیگانه اند.

این افراد بر عکس دسته بالایی عاشق این هستند که بلندترین سازه ها را پیدا نمایند و به بالای آن بفرایند، سرگرمیی که جدیدا در روسیه بسیار رایج شده است. افراد ماجراجو آسمانخراش های روسیه را پیدا می نمایند، بدون هیچ وسیله و تجهیزات ایمنی ای از نوک آن بالا می فرایند و بعد، از خود و چشم انداز نفس گیری که در پشت سرشان است، عکس می گیرند، این افراد در نوک آسمانخراش ها اغلب حالت آویزان می گیرند!

اخیرا هم 2 عکاس ماجراجوی روسی به نام های Vitaly Raskalov و Alexander Remnev در پی این کار رفته اند و تصاویری از این ماجراجویی خطرناکشان منتشر نموده اند. برترین عکس ها را الکساندر گرفته است، او این عکس ها را روی آسمانخراش های روسیه در شهر مسکو تهیه نموده است و در مصاحبه ای به روزنامه معروف دیلی میل گفته است که حدود 200 عکاس در روسیه وجود دارند که بیشتر آن ها هم دانش آموزند و این سرگرمی پر ریسک را انجام می دهند. خود الکساندر هم فقط 18 سال سن دارد.

الکساندر و دوستانش برای ورود به این مکان ها و بالا رفتن از بیشتر آنها، بدون اجازه این کار را انجام می دهند، مثلا خودشان را از لای در وارد جایی که می خواهند می نمایند و از پله ها و نردبان های پشت بام بالا می فرایند. تمام این ماجراجویی بدون استفاده از کوچکترین وسیله و تجهیزاتی انجام می گردد و بسیار مهم است که حتما فرد آرامش زیادی داشته باشد و بتواند آرامش و خونسردی خود را در حین این کار حفظ کند.

الکساندر می گوید بزرگترین چالش او، ساختمانی 74 طبقه ای در ارتفاع 900 فوت بوده است. او می گوید: من سرگرمی بالا رفتن از آسمانخراش های روسیه را دوست دارم چون همواره عاشق این بوده ام تا عکس هایم را از بالا بگیرم. دوست داشتم حس آن را بدانم ناشناخته ها را بشناسم و فتح نشده ها را فتح کنم. عاشق این هستم که غروب خورشید را از آن بالا ببینم، به همراه دوستان روی سقف بنشینم و در خصوص اخبار روز صحبت کنم. برنامه من فعلا فقط آسمانخراش نوردی در مسکو است اما در آینده ممکن است به شهرهای دیگر هم برویم.

منبع: الی گشت
انتشار: 20 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1543

به "تجربه ترسناک آسمانخراش نوردی در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه ترسناک آسمانخراش نوردی در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید