(تصاویر) اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور از تلویزیون اخراج شد

به گزارش مجله فناوری، قائم مقام شبکه سه سیما گفت: حضور فرد هتاک در شبکه سه غیرقابل قبول است و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه های شبکه ممنوع کرده و به تهیه کنندگان شبکه نیز تذکر داده ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.

(تصاویر) اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور از تلویزیون اخراج شد

به گزارش فارس، محسن یزدی قائم مقام شبکه سه سیما گفت: در روز های گذشته حاشیه هایی در مورد برخی اظهار نظر های وقیحانه یکی از عوامل برنامه حالا خورشید در صفحه شخصی اش باعث ایجاد نقدها به حقی از طرف دلبستگان انقلاب شده است.

وی اضافه نمود: امام و رهبری نه خط قرمز قانونی یا عرفی، بلکه مهمترین مؤلفه های اعتقادی مدیران شبکه سه است و طبعا شبکه، خود یکی از مدعیان و پیگیری کنندگان موضوع بوده و خواهد بود.

یزدی در توضیح این اتفاق گفت: سازندگان اصلی هر برنامه شامل تهیه کننده، سردبیر و کارگردان مورد رصد دقیق شبکه ها و مجموعه صیانت سازمان صدا و سیما هستند، اما با وجود حدود ده هزار نیروی فعال در نزدیک 200 پروژه تولیدی در شبکه، امکان اطلاع از واکنش های شخصی همه عوامل گاهی نشدنی است، ولی طبعا شبکه هرجا متوجه خطا های نیرو های مشغول در تولیدات خود شده متناسب با خطا با آن ها برخورد کرده است و از این به بعد نیز رویه همین خواهد بود.

یزدی در پایان گفت: طبیعی است که حضور چنین فرد هتاکی در شبکه سه غیرقابل قبول خواهد بود و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه های شبکه ممنوع کرده و به تهیه کنندگان شبکه نیز تذکر داده ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.

طی روز های گذشته اعتراضاتی درباره حضور اردوان رحیمی به عنوان دستیار رضا رشیدپور در فضای مجازی مطرح شده بود که او در صفحات شخصی خود سخنان هتاکانه ای نسبت به امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی عنوان کرده بود.

اردوان رحیمی کیست؟

طی روزهای گذشته اعتراضاتی درباره حضور اردوان رحیمی به عنوان دستیار رضا رشیدپور در فضای مجازی مطرح شده بود که او در صفحات شخصی خود سخنان هتاکانه ای نسبت به امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی عنوان کرده بود. اردوان رحیمی سالها دستیار و مدیر برنامه رضا رشیدپور بوده و رشیدپور او را برادر خود می نامید.

واکنش اردوان رحیمی به جنجال ها: من توییتر ندارم

بعد از حواشی ایجاد شده پیرامون پست هنجارشکنانه اردوان رحیمی وی با انتشار مطلبی گفت که اکانتی که به نام وی این مطالب جنجالی را منتشر کرده در اختیار وی نبوده و او ضمن عذرخواهی گفت به کاملا معتقد به مبانی نظام، امام و رهبری بوده همواره در جهت اعتلای نام ایران گام برداشته است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 449

به "(تصاویر) اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور از تلویزیون اخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور از تلویزیون اخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید