توخل همچنان گزینه اصلی سرمربیگری بایرن مونیخ؛ تماس رومنیگه با سرمربی پاری سن ژرمن

به گزارش مجله فناوری، مدیران باشگاه بایرن مونیخ همچنان روی استخدام توماس توخل به عنوان سرمربی بعدی باواریایی ها تأکید دارند.

توخل همچنان گزینه اصلی سرمربیگری بایرن مونیخ؛ تماس رومنیگه با سرمربی پاری سن ژرمن

به گزارش مجله فناوری، نشریه آلمانی بیلد گزارش داد، توماس توخل اصلی ترین گزینه مدیران باشگاه بایرن برای سپردن هدایت سرخپوشان مونیخی است، این در حالی است که پس از اخراج نیکو کواچ از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ، هدایت این تیم به طور موقت به هانسی فلیک سپرده شده است. طبق این گزارش فلیک و توخل رابطه نزدیکی با هم دارند و می توانند فصل بعد با هم کار کنند. فلیک اکتبر 2018 میهمان توماس توخل در شهر پاریس بود و از آن زمان تاکنون با هم در ارتباط هستند.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ علاقه زیادی به حضور توماس توخل روی نیمکت این تیم دارد اما تلاش سال گذشته او و همکارانش برای استخدام این سرمربی آلمانی پیش از انتصاب نیکو کواچ به عنوان سرمربی بایرن، بی نتیجه ماند. رومنیگه اخیراً پس از اخراج کواچ با توخل تماس گرفته و درباره احتمال حضور وی روی نیمکت باواریایی ها در تابستان آینده صحبت کرده است.

حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ که علاقه مند به حضور مائوریسیو پوچتینو روی نیمکت این تیم است، در سال 2018 پیش از انتخاب نیکو کواچ، خواهان استخدام توماس توخل بود و حتی مذاکراتی به کنندگی از باشگاه با سرمربی پیشین بوروسیا دورتموند داشت اما در نهایت پاری سن ژرمن زودتر از قهرمان آلمان، توخل 46 ساله را به خدمت گرفت.

هانسی فلیک و توماس توخل حمایت یوپ هاینکس، سرمربی پیشین و اسطوره ای بایرن مونیخ را پشت خود دارند. هاینکس در سال 2018 به مدیران باشگاه بایرن توصیه کرده بود که توخل را استخدام کنند و اخیراً هم از آنها خواسته بود تا قرارداد هانسی را قطعی کنند. سرمربی پیشین بایرن اما خیلی موافق حضور پوچتینو، سرمربی اخراجی تاتنهام روی نیمکت بایرن نیست، چون معتقد است دانستن زبان آلمانی برای سرمربیگری بایرن خیلی مهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 113

به "توخل همچنان گزینه اصلی سرمربیگری بایرن مونیخ؛ تماس رومنیگه با سرمربی پاری سن ژرمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل همچنان گزینه اصلی سرمربیگری بایرن مونیخ؛ تماس رومنیگه با سرمربی پاری سن ژرمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید