سوپرمن در برابر اسکارلت ویچ؛ چه کسی برنده می گردد؟

به گزارش مجله فناوری، وقتی صحبت از DC و دنیای سینمایی مارول می گردد، چند شخصیت وجود دارند که به اسم قوی ترین افراد دنیای خود شناخته می شوند. در دنیای مارول، تعداد کمی از افراد، توانایی رقابت با واندا ماکسیموف را دارند. توانایی های جادویی اسکارلت ویچ قطعا با دیگر انتقام جویان قابل مقایسه نیست. قوی ترین قهرمان DC هم سوپرمن است که می تواند هر شروری را در دنیای DC شکست دهد و ضربه ای سخت به آن ها وارد کند.

سوپرمن در برابر اسکارلت ویچ؛ چه کسی برنده می گردد؟

اسکارلت ویچ هنوز در حال شناخت بهتر خودش و محیط دنیای مارول است اما به هر حال، دارای قدرتی باور نکردنی است. اگر این دو نفر با یک دیگر روبه رو شوند، شاید قدرت اسکارلت برای از بین بردن شخصی مانند سوپرمن کافی باشد.

10. سوپرمن: قدرت خام

یکی از عظیم ترین دارایی های سوپرمن، قدرت خام اوست. این دلیلی است تا بیشتر شروران کمیک سوپرمن نتوانند از او پیشی بگیرند. او مانند یک قطار باری قدرتمند است و در صورت تمایل می تواند مخالفان را با یک ضربه بکشد. حتی در دعوا با زن شگفت انگیز در انیمیشن تلویزیونی لیگ عدالت، سوپرمن ثابت کرد که تعداد کمی از افراد می توانند در برابر او بایستند. واندا قدرتمند است اما او هم از ضربه های سوپرمن مصون نیست. یکی از رجحانن راه های واندا برای مقابله با قدرت فوق العاده سوپرمن، استفاده از توانایی اش برای کنترل فکر رقیبان است.

9. اسکارلت ویچ: توانایی شستشوی مغزی

اگر اسکارلت ویچ به طور مخفیانه به حریفان خود برسد، می تواند از توانایی های خود برای کنترل فکر آن ها استفاده کند و نشان دهد که چرا یکی از قوی ترین انتقام جویان است. سوپرمن ممکن است بتواند تا حدودی در برابر این امر مقاومت کند اما نمی تواند آن را کاملا از بین ببرد، همان طور که بقیه انتقام جویان در فیلم عصر اولتران نتوانستند. این موضوع برگ برنده واندا است و اگر به مقدار کافی، آن را خوب انجام دهد، می تواند برنده نبرد شود. با این حال، اگر سوپرمن متوجه این کار او شود، توانایی نشان دادن عکس العمل را دارد.

8. سوپرمن: سرعت

سوپرمن می تواند با سرعتی حرکت کند که واندا نمی تواند درک کند و همین ویژگی، ضربه زدن به او را سخت می نماید. اگر واندا نتواند با سرعت سوپرمن مقابله کند، این قهرمان DC قادر خواهد بود در سراسر میدان جنگ جولان دهد و حمله کند و خود را از هرگونه حمله متمرکز در امان نگه دارد. او به مقدار فلش سریع نیست اما می تواند به راحتی در سراسر دنیا گردش کند. سوپرمن می تواند آن قدر سریع به دور زمین پرواز نماید که زمان را معکوس کند، مانند حرکات او در فیلم های دهه 70 میلادی سوپرمن.

درست است که واندا نمی تواند از این طریق به او حمله کند اما این بدان معنا نیست که سوپرمن با سرعت خود به مبارزه سرانجام می دهد. واندا فوق العاده قدرتمند است و می تواند از تمام قدرت خود استفاده کند تا سوپرمن را برای یک حمله همه جانبه به دام اندازد.

7. اسکارلت ویچ: او غیرقابل کنترل است

اگر اسکارلت ویچ بتواند حتی فقط برای چند لحظه از جادوی قدرتمند هرج و مرج خود استفاده کند، به راحتی می تواند سوپرمن را متوقف نماید. این ویژگی به واندا فرصتی می دهد تا قبل از بازیابی سوپرمن تا جایی که ممکن است ضربات بیشتری به او وارد کند. او می تواند به واسطه این قدرت، در نبرد با سوپرمن رجحان پیدا کند اما به نظر نمی رسد که سوپرمن شکست را قبول کند و سریعا به حالت عادی بازمی شود. اسکارلت در سریال وانداویژن در عرض چند ثانیه یک شهر کامل را به یک مکان متروکه تبدیل کرد. حقیقتا قدرت او باور نکردنی است.

6. سوپرمن: اسکارلت ویچ کریپتونایت ندارد

عظیم ترین نقطه ضعف سوپرمن، کریپتونایت است. او در برابر همه انواع حملات، آسیب ناپذیر نیست اما کریپتونایت تنها راه مطمئن برای کشتن سوپرمن برای همواره است ولی واندا به آن دسترسی ندارد. اصلا نمی توان کریپتونایت را در دنیای سینمایی مارول یا کمیک های مارول یافت. پس واندا نمی تواند در مبارزه، از آن بهره ببرد. در عوض، او مجبور است از قدرت خاص خود برای پیروزی در نبرد استفاده کند.

5. اسکارلت ویچ: قدرت های او در سریال وانداویژن

قدرت واندا حتی نسبت به آن چه در سریال وانداویژن بود، بیشتر شده است. او نحوه استفاده از هکسز را آموخت و می تواند منطقه ها وسیعی از زمین را به دلخواه خود کنترل کند و به نظر می رسد حداقل درکی از نحوه دسترسی به قسمت های مختلف چنددنیای را پیدا نموده باشد.

واندا در طول سریال، فوق العاده رشد کرد و استفاده از این قدرت های تازه برای مبارزه با سوپرمن می تواند به او یاری کند تا در دوئل، دست برتر را داشته باشد. البته که باز هم مبارزه آسانی نخواهد بود. در هر صورت، اگر بتواند به چنددنیای دسترسی پیدا کند، ابزارهای لازم خود را در اختیار دارد.

4. سوپرمن: او کاملا مسلط و چیره است

سوپرمن فوق العاده قدرتمند است و اساسا در برابر هر آسیبی، شکست ناپذیر است. جادوی واندا می تواند به او آسیب برساند اما به هر حال واندا مجبور است به طرز عجیبی سخت کوشش کند تا بتواند ادامه دهد و پیروز شود. صرف نظر از این که سوپرمن با چه کسی می جنگد، او با یک امتیاز عظیم آغاز به مبارزه می نماید و در نبرد با اسکارلت هم از این امتیاز برخوردار است. سوپرمن به راحتی در برابر تبر سوپرشارژ استپن ولف ایستادگی نمود و ثابت کرد که می تواند از عهده هر سلاح و مبارزی برآید.

3. اسکارلت ویچ: نبرد با تانوس

در جنگ ابدیت، واندا پیروز شد سنگ فکری را که در سر ویژن کاشته شده بود با یک دست نابود کند در حالی که با دست دیگر جلوی تانوس را گرفته بود که دارای همه سنگ های ممکن بود. این سکانس نشان می دهد که واندا دارای قدرت و توانایی های عظیمی است که می تواند در مواقع ضروری از آن استفاده کند. شاید این حجم وسیع از قدرت برای یاری به او در شکست دادن فردی قوی به مقدار سوپرمن کافی باشد.

2. سوپرمن: او می تواند زنده شود

او لزوما نمی تواند به تنهایی این کار را انجام دهد اما سوپرمن تحت شرایط خاصی، قدرت احیای خود را دارد، مانند صحنه ای در لیگ عدالت که با یاری فلش دوباره زنده شد. اگر واندا واقعا بتواند او را بکشد، باید راهی برای اطمینان از مرده بودن وی پیدا کند. شاید بهتر است بعد از نبرد، جسد سوپرمن را با خود ببرد. پس واندا باید او را شکست دهد و بکشد اما باز هم هیچ تضمینی بر اتمام جنگ نیست.

1. اسکارلت ویچ: سوپرمن در برابر جادوی او مصون نیست

مهم ترین ویژگی اسکارلت ویچ در این مبارزه این است که او توانایی های لازم برای شکست سوپرمن را دارد. سوپرمن در برابر جادو نفوذ پذیر است، بنابراین ضربه های اسکارلت به او آسیب می رساند. سوپرمن قدرت خود را از خورشید به دست می آورد و این روش مانند بقیه افراد، او را در برابر آسیب جادویی اسکارلت، ایمن نمی نماید.

واندا فقط باید رجحانن راه را برای رساندن بیشترین آسیب در کمترین زمان ممکن پیدا کند. اگر او به سوپرمن آزادی عمل بیش از حد بدهد، سوپرمن می تواند با خیال راحت، نفسی تازه کند و واندا را شکست دهد. این نبرد، مبارزه ای است که واندا باید در آن، فوق العاده دقیق و مراقب باشد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1251

به "سوپرمن در برابر اسکارلت ویچ؛ چه کسی برنده می گردد؟" امتیاز دهید

9 کاربر به "سوپرمن در برابر اسکارلت ویچ؛ چه کسی برنده می گردد؟" امتیاز داده اند | 4.4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوپرمن در برابر اسکارلت ویچ؛ چه کسی برنده می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید