علی نژاد: آماده تعامل و همکاری با شورای تخصصی ورزش صداوسیما هستیم

به گزارش مجله فناوری، سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ووشو آمادگی خود را برای همکاری با شورای تخصصی ورزش صداوسیما گفت.

علی نژاد: آماده تعامل و همکاری با شورای تخصصی ورزش صداوسیما هستیم

به گزارش مجله فناوری، مهدی علی نژاد درباره تشکیل مجدد شورای تخصصی ورزش صداوسیما گفت: این شورا پیش از این نیز در صداوسیما فعالیت داشت و باعث می شد شاهد خط مشی یکسان و نگرش مشترک در ورزش باشیم.

وی ادامه داد: این شورا روابط خوبی با دستگاه ورزش داشت و ماحصل آن برنامه های عملیاتی و مراسم های خوبی بود که برگزار شد. مدتی خلاء داشتیم و عدم تشکیل این شورا مشکلاتی را به وجود آورده بود و همگرایی لازم وجود نداشت.

سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ووشو با اشاره به انتخاب علی فروغی به عنوان رئیس این شورا گفت: این انتخاب را به فال نیک می گیرم و اعتقاد دارم این شورا می تواند بار دیگر نقش اصلی و مثبت خود را ایفا کند.

علی نژاد گفت: به عنوان فردی که اکنون هم توفیق خدمت در وزارت ورزش وهم فدراسیون ووشو را دارم آماده همه گونه تعامل و همکاری با شورای تخصصی ورزش صداوسیما هستم تا در کنار هم برای اعتلای نام ایران و خوشحالی مردم کشورمان گام برداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 168

به "علی نژاد: آماده تعامل و همکاری با شورای تخصصی ورزش صداوسیما هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: آماده تعامل و همکاری با شورای تخصصی ورزش صداوسیما هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید