فرجام تلخ عشق اینستاگرامی

به گزارش مجله فناوری، روزی که در اینستاگرام با لیلا آشنا شد، تصور نمی کرد این آشنایی فرجام تلخی برای او داشته باشد و به اسم قاتل روانه زندان گردد.

فرجام تلخ عشق اینستاگرامی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، هیچ امیدی به بخشش اولیای دم ندارد و می داند به خط انتها زندگی اش نزدیک شده است. این هفته روبه روی قاتل عاشق پیشه نشستیم و او از انگیزه اش برای قتل دختر جوان گفت.

با مقتول چطور آشنا شدی؟

من یک صفحه در اینستاگرام دارم و مطالب طنز در آن می گذارم. دختر جوانی همواره زیر پست هایم کامنت می گذاشت و بعد از مدتی در دایرکت پیغام داد و از من پرسید چطور می توانم شاخ مجازی شوم. به او راهکارهایی که بلد بودم آموزش دادم. بعد از آن ارتباط مان شکل گرفت و تا مدتی در اینستاگرام صحبت می کردیم. بعد از مدتی از او خواستم حضوری همدیگر را ببینیم که قبول کرد. در پارکی در تهران قرار گذاشتیم و یک ساعتی صحبت کردیم.

همین قرار باعث شد عاشقش شوی؟

قبل از این ملاقات از او خوشم آمده بود، اما وقتی دیدمش بیشتر خوشم آمد و کم کم به او وابسته شدم. هر وقت از موضوعی عصبانی یا ناراحت بودم، کافی بود با او صحبت کنم تا آرام شوم. انگار رگ خواب مرا می دانست و می توانست آرام و البته وابسته ترم کند.

خب این عشق چطور به جنون و قتل کشید؟

حدود شش ماه بعد از آغاز ماجرا به طور اتفاقی متوجه شدم متاهل بوده و یک سال قبل از همسرش جدا شده است.

چطور متوجه شدی؟

یک روز که به رستوران رفتیم، کیفش را روی میز گذاشت و به سرویس بهداشتی رفت. در کیف باز بود و شناسنامه اش دیده می شد. از سر کنجکاوی آن را باز کردم و متوجه ماجرا شدم.

به همین خاطر مرتکب قتل شدی؟

نه. من آن قدر عاشقش بودم که این موضوع زیاد برایم مهم نبود. البته ناراحت بودم که چرا مخفی نموده، اما گذشته او به خودش مربوط بود و ارتباطی به من نداشت. چند روز بعد موضوع را به او گفتم که منکر نشد و ادعا کرد به خاطر این که نمی خواسته مرا از دست بدهد، این موضوع را مخفی نموده است.

بعد چه شد؟

ماجرای آشنایی با لیلا را به خانواده ام گفتم و خواستم به خواستگاری او بروند که قبول کردند. خیلی شاد با لیلا قرار گذاشتم و موضوع خواستگاری را به او گفتم، اما برعکس تصور من شاد نشد و هر بار به بهانه ای خواستگاری را عقب می انداخت. این رفتارش مرا به شک انداخت. فکر کردم در خانواده اش مسئله ای دارد و برای همین سعی می نماید من با آنها روبه رو نشوم. تصمیم گرفتم تعقیبش کنم تا دلیل مخالفتش را متوجه شوم. بعد از حدود یک هفته متوجه ماجرایی شدم که باورش برایم سخت بود. یک روز غروب لیلا بعد از خروج از شرکت، سوار خودروی مدل بالایی شد. آنها به رستورانی رفتند و شب تا دیروقت با هم بودند. پسر جوان را تعقیب کردم و وقتی مقابل خانه شان در شمال شهر رسید، سد راهش شدم و خواستم از زندگی لیلا بیرون برود که او مدعی شد قول و قرارهایشان را گذاشته اند و قرار است به زودی ازدواج نمایند. حرف هایش مثل پتکی روی سرم فرود آمد. شب تا صبح نخوابیدم و صبح چند بار با لیلا تماس گرفتم که جواب نداد. متوجه ملاقات دیشب من با آن پسر شده بود.

انتها با او در یک پارک در شمال تهران قرار گذاشتم تا آخرین حرف ها را بزنیم. او هم به محل قرار آمد. با خودم چاقویی بردم. از او خواستم آن پسر را فراموش کند و با من ازدواج کند تا گناهش را ببخشم. اما او با وقاحت تمام در چشمانم نگاه کرد و گفت عاشق آن پسر شده است.

دیگر نفهمیدم چه می کنم. چاقو را از زیر لباسم بیرون آوردم و چند ضربه به او زدم. وقتی به خودم آمدم او غرق در خون روی زمین افتاده بود. از ترس فرار کردم. چند روز بعد ماموران مخفیگاهم را شناسایی و دستگیرم کردند.

کجا مخفی شدی؟

خانه دوستانم مخفی شده بودم. روزهای بدی بود و شب ها همواره استرس داشتم. هر چند روز یک بار مخفیگاهم را تغییر می دادم تا پلیس نتواند ردم را بزند. این اواخر تصور می کردم پلیس ماجرا را فراموش نموده و دیگر در تعقیبم نیست. به همین خاطر ارتباطم را با خانواده ام بیشتر کردم که همین باعث شد دستگیر شوم. بعد از دستگیری برای اولین شب با خیال راحت خوابیدم.

در این مدت خواب مقتول را ندیدی؟

نه، اما چند شب با کابوس اعدام از خواب بیدار شدم. خواب می دیدم خانواده مقتول پای چوبه دار ایستاده اند و منتظرند تا قاتل دخترشان قصاص گردد.

می دانی چه سرنوشتی در انتظارت است؟

مطمئنم قصاص می شوم. خانواده مقتول رضایت نمی دهند و برای من قصاص خواسته اند.

حرف آخر؟

اشتباه کردم. وقتی او مرا فراموش کرد و به عشقم بی تفاوت بود، نباید به خاطرش آینده خودم را تباه می کردم. الان پشیمانی سودی ندارد و باید خودم را برای مجازات آماده کنم.

امیرعلی حقیقت طلب - تپش روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1257

به "فرجام تلخ عشق اینستاگرامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرجام تلخ عشق اینستاگرامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید