مسائل سامانه یکپارچه فروش خودرو حل شد

به گزارش مجله فناوری، در پی آنکه سامانه فروش (تخصیص) خودرو در روز های ابتدایی فعالیت خود با اخلال هایی در فرایند ثبت نام روبرو بود، طبق اعلام، اکنون همه مسائل و اختلالات رفع شده و متقاضیان می توانند ثبت نام و درخواست خود برای خرید خودرو مورد نظر را ثبت نمایند.

مسائل سامانه یکپارچه فروش خودرو حل شد

به گزارش ایسنا، سامانه فروش (تخصیص) یکپارچه خودرو به آدرس sale.iranecar.com از روز یکشنبه هفته گذشته، در دسترس عموم نهاده شد و فعالیت خود را رسما شروع کرد.

طی روز های یکشنبه و دوشنبه، متقاضیان می توانستند از بخشنامه های مختلف فروش خودرو که از سوی تمامی شرکت های خودروسازی ارائه شده بود، آگاه شوند و در نهایت از روز سه شنبه (27 اردیبهشت ماه)، اولین عرضه رسمی خودرو در قالب سامانه یکپارچه فروش خودرو با مهلت یک هفته ای برای ثبت درخواست به وسیله متقاضیان شروع شد.

اما دو روز اول فعالیت رسمی سامانه یکپارچه فروش خودرو متقاضیان با مسائلی در فرایند ثبت نام هم در ثبت اطلاعات شخصی و هم در ثبت درخواست برای ثبت نام خودرو مورد نظر دچار مشکل شده بودند و فرایند ثبت نام با اختلال روبرو بود.

از جمله مسائلی که متقاضیان با آن روبرو شده بودند، می توان به عدم اتصال با گوشی همراه در ساعات ابتدایی، مشکل در مرحله ربات (تایید من ربات نیستم)، اختلال در بارگذاری اطلاعات و عدم ثبت اطلاعات، عدم ارائه کد رهیگری و... اشاره نمود.

این اختلالات تا صبح روز گذشته نیز وجود داشت و بطور کامل حل نشده بود، اما اکنون سایت سامانه بطور کامل و بدون اختلال در فرایند، در حال فعالیت است و متقاضیان بدون مشکل می توانند به ثبت نام در سامانه و سپس ثبت درخواست برای خودرو مورد نظر خود از 30 خودرو ارائه شده از سوی شش خودروساز دولتی و خصوصی، در قالب طرح های فروش فوق العاده، پیش فروش و مشارکت در فراوری، اقدام نمایند.

با توجه به اینکه برای نخستین بار سامانه ای با این وسعت (عرضه 30 محصول از محصولات خودروسازان دولتی و خصوصی) شروع به کار نموده بود، اختلال های ابتدایی را می توان بر حساب هجوم افراد در ساعات اولیه گذاشت.

این موضوع به وسیله معاون صنایع حمل ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیز مورد تایید بود و اختلال در روز های ابتدایی را با توجه به گستردگی فعالیت، طبیعی خواند و تضمین کرد که هرگونه مشکل، قطعا پس از 72 ساعت حل خواهد شد.

اکنون، اما مسائل و اختلال ها همگی حل شده و متقاضیان می توانند تا خاتمه مهلت مقرر با مراجعه به آدرس اینترنتی سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام خود را انجام داده و در خواست خود برای خرید خودرو موردنظر را ثبت نمایند.

این نیز مورد تاکید است که با توجه به اینکه تقدم و تاخیر زمان ثبت نام متقاضیان در برنده شدن آن ها تاثیری ندارد، اختلال روز های ابتدایی جای نگرانی برای مشتریان نخواهد داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1586

به "مسائل سامانه یکپارچه فروش خودرو حل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل سامانه یکپارچه فروش خودرو حل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید