کسب و کار

چسب های پلیمری ایران ساخت صادر شد

امروزه با رشد فناوری، چسب های پلیمری جایگزین سایر منابع اتصال دهنده شده اند؛ میزان مصرف چسب در صنایع مختلف در دنیا رو به رشد است.

5 بهمن 1398

عضو ارشد حزب تحریک انصاف از تجزیه قریب الوقوع حزب مردم اطلاع داد

رهبر اپوزیسیون در مجلس سند گفت عملکرد ضعیف و اختلافات داخلی حزب مردم به اوج رسیده و به زودی این حزب تجزیه خواهد شد.

4 بهمن 1398

هر آنچه باید درباره سنجاب ایرانی بدانید

سنجاب ها حیواناتی هستند از راسته جوندگان با رنگ ها و شکل های مختلف که تا کنون 267 گونه ازآن ها شناسایی شده است. 5 جنس از 5 گونه سنجاب در ایران وجود دارند که به دو گروه تقسیم می شوند.

1 بهمن 1398

قیمت انواع خیارشور و ترشیجات در بازار

ترشی مخلوط ریز اصالت با مقدار 660 گرم به قیمت 9 هزار و 900 تومان در فروشگاه ها به فروش می رسد.

1 بهمن 1398

قیمت آپارتمان های مصرفی در پایتخت

خبرنگاران: در حالی که تازه ترین آمارها از بازار مسکن حکایت از آن دارد که همچنان سطح معاملات ماهانه بسیار پایین تر از حد کمینه مورد انتظار در یک بازار رکودی قرار گرفته است، بعضی از فروشندگان آپارتمان در مناطق مصرفی قیمت پیشنهادی خود را در چند...

26 دی 1398

افول یک امپراتوری

خبرنگاران: اسکاتلند از نظر اقتصادی برای بریتانیا اهمیت ویژه ای دارد. وجود منابع نفتی در این سرزمین این انگیزه را برای مردم آن به وجود آورده است تا استقلال داشته باشند. انگلیس از محل درآمد فروش نفت اسکاتلند سهم ناچیزی را به آن می دهد.

23 دی 1398

بازگشت خانه پدریبه اکران با اصلاحیه

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از ادامه اکران فیلم خانه پدری اطلاع داد و گفت: الان نامه دادستانی تهران مبنی بر برطرف توقیف این فیلم را دریافت کردیم.

15 دی 1398

علت کاهش بودجه دفاعی روسیه از زبان پوتین

رئیس جمهوری روسیه علت کاهش کلی هزینه های دفاعی و امنیتی این کشور را به پشت سر گذاشتن اوج مدرنیزه سازی تجهیزات و فناروی های نظامی-امنیتی و تحقق برنامه های ملی در این زمینه مرتبط دانست.

13 دی 1398

آنالیز موانع ورود کشور به بازار نوآوری دارویی

اولین همایش بین المللی سیستم بیولوژی، بیوانفورماتیک و طراحی دارو، با موضوع هم اندیشی نخبگان داخلی و خارجی درباره موانع ورود کشور به بازار نوآوری دارویی، جهت گیری های علمی لازم در سطح دانشگاه و صنعت و همزمان با جشنواره دستاوردهای تحقیقاتی محققان جوان...

4 دی 1398

چوپانان عراقی گنجینه داعش را کشف کردند

تعدادی از چوپانان عراقی گنجینه گروه تروریستی داعش را که مجموعه ای از طلا، نقره و پول به ارزش 25 میلیون دلار بود، کشف کردند.

28 آذر 1398

بولتون ممکن است آتش بیار جدید معرکه استیضاح ترامپ شود

رسانه های آمریکایی به تحرکاتی از سوی مشاور امنیت ملی سابق آمریکا اشاره کرده و شائبه هایی را درباره احتمال حضور او در کنگره برای ادای شهادت علیه ترامپ مطرح کرده اند.

21 آذر 1398

خرید بلیط اتوبوس در ترکیه

ترمینال های اتوبوسرانی استانبول 14 شرکت خصوصی در ترمینال های اتوبوسرانی بین شهری استانبول فعالیت دارند. یکی از بهترین شرکت های عرضه کننده خدمات حمل و نقل جاده ای در ترمینال های استانبول، مدینه توریزم است. این شرکت در روز بیش از 20 سفر را اجرا می نماید....

12 آذر 1398