کسب و کار

بازسازی و دکوراسیون اداری دفتری در هنگ کنگ

همانطور که میدانیم بازسازی و دکوراسیون داخلی اداری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد ، در دنیای پر رقابت امروز پرستیژ و شخصیت برند و کسب و کار شما میتواند تاثیر بسزایی در جلب نظر مشتریان شما داشته باشد که یکی از این المان هایی که میتواند برای برند...

10 مهر 1399

کرونا در اروپا، از بازگشایی مدارس فرانسه در سایه نگرانی ها تا افزایش نرخ بیکاری در آلمان

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از بازگشایی مدارس در فرانسه در سایه نگرانی ها درباره افزایش مجدد آمار مبتلایان جدید به کرونا و همچنین افزایش نرخ بیکاری در آلمان پیامد این بحران خبر می دهد.

9 مهر 1399

سیل های ساحلی 20 درصد فراوری ناخالص داخلی دنیا را از بین می برند

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، آنالیز های صورت گرفته در این زمینه نشان می دهد وقوع سیل در سواحل نقاط مختلف کشورهای دنیا ظرف 80 سال آینده تا 50 درصد افزایش می یابد و این امر زندگی و کسب و کار میلیون ها نفر را نابود نموده و 20 درصد از کل فراوری ناخالص...

3 مهر 1399

43 طرح روستایی در رشته گلیم بافی در شهرستان قدس تهران اجرا شد

رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی شهرستان قدس گفت: با هماهنگی ایجاد شده توسط فرماندار با بنیاد برکت، 43 طرح روستایی در رشته گلیمبافی در جلسات کارشناسی بررسی و مورد موافقت قرار گرفت.

22 شهریور 1399

اعلام اسامی مشتریان ذخیره در طرح مشارکت در فراوری محصولات ایران خودرو

شرکت ایران خودرو اعلام نمود متقاضیان فهرست ذخیره در طرح مشارکت در فراوری محصولات ایران خودرو با برندگانی که وجه خودرو را واریز نکرده اند، جایگزین شدند.

21 شهریور 1399

عبده تبریزی معرفی کرد؛ متهم اصلی افزایش قیمت ها و تضعیف پول ملی

خبرنگاران: حسین عبده تبریزی، دبیر کل پیشین بورس تهران با تاکید بر اینکه بخش حقیقی اقتصاد در حال کوچک شدن است گفت: دولت چاره ای ندارد جز اینکه با عرضه سنگین سهام این دور باطل را قطع کند وگرنه پرواضح است که اکنون بورس مقصر افزایش قیمت ها و تضعیف...

18 شهریور 1399

اجرای طرح برهم زدن بازار های اموال مسروقه در اقبالیه

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان قزوین از اجرای طرح برهم زدن بازار های اموال مسروقه در شهر اقبالیه به منظور کاهش سرقت خبر داد.

17 شهریور 1399

حمله شبانه به خلیج فارس!

صید شبانه کشتی های چینی در خلیج فارس دل نگرانی این روز های صیادان جنوب است. آن طور که خلیل الله درخشان، عضو شورای مرکزی خانه کشاورز می گوید: ازآنجاکه این کشتی ها اکوفایندر (ماهی یاب) دارند، شبانه گله های ماهی را شناسایی کرده و این گله ها را شکار می کنند.

17 شهریور 1399

زندگی برای من گاهی عکس است گاهی شعر

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، کتاب باد عقربه ها را جابه جا می کند اثر سهراب پرواز، شاعر و عکاس 32 ساله اصفهانی و خالق دو مجموعه شعر سخن بگو ببینمت و در آیینه زمان، به تازگی ازسوی نشر پرگار به چاپ رسیده است. ترجمه متون این کتاب به زبان انگلیسی را...

13 شهریور 1399

رشد 7.3 درصدی نقدینگی کشور؛ حجم نقدینگی به 2651 هزار میلیارد تومان رسید

خبرنگاران: حجم نقدینگی در هفته منتهی به 1399.3.29 به 26514.6 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به انتها سال قبل 7.3 درصد رشد نشان می دهد.

9 شهریور 1399

تمدید اتوماتیک اجاره نامه ها با مصوبه افزایش 25 درصدی اجاره بها ، شروط 3 گانه اجرای مصوبه

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به شروط سه گانه مصوبه افزایش اجاره بها گفت: تمام اجاره نامه هایی که تاریخ سررسید آن ها رسیده است از امروز با صدور مصوبه جدید و میزان افزایش اجاره بهای مصوب، اتوماتیک تمدید می شوند.

4 شهریور 1399

طراحی سری آیفون 12 از لبه های تخت تا اسکنر LiDAR

تا به امروز با گزارش ها و شایعات زیادی پیرامون گوشی های سری آیفون 12 روبه رو شده ایم و حالا ویدیویی مفهومی از این محصولات منتشر شده که طراحی آن ها را به نمایش می گذارد.

3 شهریور 1399

60 درصد مطالبات چایکاران پرداخت شد

رئیس سازمان چای از پرداخت 60 درصد مطالبات چایکاران به مبلغ 146 میلیارد تومان خبر داد.

29 مرداد 1399

مزایای اعطای اعتبار خرید به دارندگان سهام عدالت

حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق ایران درباره جزییات اختصاص کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت گفت: اصل صحبتی که در این زمینه وجود دارد این است که بالاخره سهام عدالت مجموعه و پرتفویی از سهام با ارزش و بنیادین است و هدف آزادسازی آنها این بوده که دارندگان...

19 مرداد 1399

میلیاردرهای امریکایی در ماه های کرونایی چند دلار ثروتمند تر شده اند؟

خبرنگاران: در حالیکه در سه ماه گذشته، بسیاری از آمریکایی ها تحت فشار مالی بوده اند، شرایط برای میلیاردرهای این کشور کاملا متفاوت بوده است.

15 مرداد 1399

صنوف آسیب دیده از کرونا در سامانه کارا ثبت نام نمایند

دبیر ستاد مقابله با کرونا وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صاحبان واحدهای کسب و کار صنفی آسیب دیده از کرونا که دارای لیست بیمه کارفرمایی یا خویش فرما هستند برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام نمایند.

13 مرداد 1399

شرکت های حمل ونقل، در انتظار عملی شدن وعده های دولت

شیوع گسترده ویروس کرونا، موجب افت شدید تقاضا، کاهش تجارت خارجی و افزایش بیکاری در کشورهای دنیا شده است. بر اساس گزارش های بین المللی، بیشترین تأثیرگذاری شوک ناشی از شیوع کرونا، در فصل های اول و دوم امسال میلادی خواهد بود. بر اساس برآوردهای صندوق بین...

10 مرداد 1399

برگزاری جشنواره ورزش های هوایی با هدف توسعه صنعت گردشگری در خرم آباد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از برگزاری جشنواره ورزش های هوایی با هدف توسعه صنعت گردشگری در خرم آباد اطلاع داد.

10 مرداد 1399

دشمنی ترامپ با معاهدات بین المللی از کجا سرچشمه می گیرد؟

به نظر می رسد که سیاست خارجی در آمریکا بیش از هر زمان دیگری تابعی از دستورات مستقیم کاخ سفید است.

10 مرداد 1399

از مسائل متقاضیان مسکن مهر تا درخواست مشخص شرایط نیرو های خدماتی در کادر درمان

مهم ترین پیغام های رسیده در تاریخ 29 تیرماه به وسیله شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار، در این بسته قابل مشاهده است.

9 مرداد 1399
تعداد: (71)