میراسماعیلی: نیازی به برگزاری مسابقات و نشست های غیرضروری نیست، روزهای سختی را سپری و 8 کیلو وزن کم کردم

به گزارش مجله فناوری، رئیس فدراسیون جودو گفت: از مسئولان ورزش و رؤسای فدراسیون ها خواهش می کنم بیشتر رعایت نمایند، چرا که در این دوران نیازی به برگزاری مسابقات و نشست های غیرضروری نیست.

میراسماعیلی: نیازی به برگزاری مسابقات و نشست های غیرضروری نیست، روزهای سختی را سپری و 8 کیلو وزن کم کردم

آرش میراسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط خود بعد از ابتلا به بیماری کرونا گفت: شاید تنها فدراسیونی بودیم که در این مدت کوشش کردیم کارهای را به صورت مجازی پیگیری کنیم و حتی با وجود دریافت مجوز، راضی به برگزاری اردوی تیم ملی نشدیم. حتی با توجه به ارزشی که برای جان انسان ها قائل هستیم، لیگ جودو را برگزار نکردیم، اما با وجود همه این تصمیمات و رعایت پروتکل ها توسط خانواده، ابتدا علائم این ویروس در پسرم مشاهده شد و طبیعتاً چون در یک خانه بودیم، تست من نیز مثبت شد.

وی توضیح داد: با توجه به ناشناخته شدن بودن ویروس و کشف نشدن دارو، روزهای سختی را من و پسرم سپری کردیم، اما خدا را شکر با دعای خیر مردم و دوستان در حال حاضر شرایط بهتری دارم. واقعاً ممنون تمامی دوستان رسانه ای، جامعه ورزش و مردم عزیزمان هستم که در این مدت جویای احوال من و پسرم بودند و ابراز محبت داشتند. هنوز در حال سپری کردن دوران قرنطینه هستم، اما خدا را شکر در روزهای اخیر بهتر هستم و سختی را پشت سر گذاشتم. منتظرم تا با انجام تست و منفی بودن جواب آن از دوران قرنطینه خارج شوم.

رئیس فدراسیون جودو تأکید کرد: از مسئولان ورزش و رؤسای فدراسیون ها خواهش می کنم در این شرایط بیشتر رعایت نمایند، چرا که در این دوران و شرایطی که هر روز به دلیل عدم رعایت ما شرایط بدتر می گردد، نیازی به برگزاری مسابقات و نشست های غیرضروری نیست. جان ورزشکاران برای ما خیلی اهمیت دارد و قهرمانان خود را از سر راه نیاوردیم که بخواهیم جان آنها را به خطر بیندازیم. فدراسیون جودو تا بهتر شدن شرایط نیتی برای برگزاری مسابقات و اردوهای تیم ملی ندارد و تمامی بچه های جودو مانند فرزندان و برادران ما هستند. امیدوارم با رعایت بیشتر هر چه زودتر شر این ویروس از سر ما کنده گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

میراسماعیلی با اشاره به سختی بیماری کرونا گفت: در روزهای ابتدایی بدنم به صورت جدی درگیر این بیماری نشده بود، اما پس از چند روز واقعاً شرایط سختی را سپری کردم. در دوران قهرمانی وزن های زیادی را کم نموده بودم و در بعضی مسابقات هشت تا 10 کیلوگرم کم می کردم. بیماری کرونا باعث شد تا هشت کیلو وزن کم کنم و دچار ضعفی شوم که حتی از جای خود نتوانم بلند شوم. این در حالی است که خدا را شکر ریه هایم درگیر بیماری نشده بود. واقعاً در این شرایط وظیفه تک تک ماست که به خاطر عزیزان خود رعایت کنیم.

وی ادامه داد: وقتی گفته می گردد مسافرت نرویم، از دریافت میهمانی و حضور در جاهایی که ضرورتی ندارد خودداری کنیم، به نفع خود ماست. باید با کرونا کنار بیایم و وقتی می بینیم شرایط روز به روز بدتر و بحث مرگ و زندگی آدم ها در میان است، باید رعایت بیشتری کنیم. حاضر هستم 100 بار دیگر درگیر این ویروس شوم، اما پسرم دچار آن نگردد. واقعاً سخت است که عزیزان آدم درگیر این بیماری شوند و کاری از دست ما برنیاید. واقعاً از دکتر ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون جودو تشکر می کنم که صمیمانه در این مدت در کنار من و خانواده ام بود. از سلطانی فر، صالحی امیری و علی نژاد و همه مردمی که جویای احوالم بودند نیز صمیمانه تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 776

به "میراسماعیلی: نیازی به برگزاری مسابقات و نشست های غیرضروری نیست، روزهای سختی را سپری و 8 کیلو وزن کم کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: نیازی به برگزاری مسابقات و نشست های غیرضروری نیست، روزهای سختی را سپری و 8 کیلو وزن کم کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید