نبی: براى خروج فوتبال از شرایط موجود، بیش از حرف زدن باید عمل گرا باشیم، مى توانیم از تنگناى مالى موجود عبور کنیم

به گزارش مجله فناوری، مهدی محمدنبی، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت که برای خروج فوتبال از شرایط فعلی، بیش از حرف زدن باید به دنبال عمل گرایی بود.

نبی: براى خروج فوتبال از شرایط موجود، بیش از حرف زدن باید عمل گرا باشیم، مى توانیم از تنگناى مالى موجود عبور کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى محمدنبى که پیش از این نیز به مدت هفت سال سابقه دبیرکلى فدراسیون فوتبال را در کارنامه داشت، در نخستین گفت وگوی خود پس از بازگشت به فدراسیون گفت: از اعتماد سرپرست محترم و هیئت رئیسه فدراسیون تشکر می کنم و به سرپرست سابق دبیرکلى، ابراهیم شکورى خسته نباشید می گویم که همه کوشش خود را در این مدت براى تحقق اهداف فدراسیون به کار بست. در این شرایط ویژه براى تمام هموطنان عزیز آرزوى سلامتى دارم و امیدوارم ملت شریف ایران با عمل به توصیه هاى پزشکى، از این بحران بى سابقه به سلامت عبور کند.

وی با تشریح برنامه ها و اهداف موردنظر در فدراسیون فوتبال توضیح داد: براى خروج فوتبال از شرایط موجود، بیش از صحبت کردن باید به دنبال عمل گرایى باشیم. باید در کوتاه ترین زمان ممکن برنامه هاى اجرایى و عملیاتى فدراسیون را در چهار حوزه و در قالب یک طرح کوتاه مدت ویژه دنبال کنیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در ادامه اضافه نمود: ابتدا موضوع مهم اصلاح اساسنامه و برگزارى مجمع فوق العاده، طى مراحل و تأییدیه هاى مورد احتیاج در اولویت فعالیت ها واقع شده است. این اقدام باید با توجه به الزامات فیفا، قوانین و مقررات کشور و مطالبات جامعه فوتبال به شکل دقیق و کارشناسى صورت گیرد تا زمینه لازم براى برگزارى انتخابات فراهم گردد.

نبی در تشریح دومین بخش از برنامه کوتاه مدت عملیاتى گفت: حل مسائل مالى فدراسیون به صورت اضطرارى و فورى، اولویت دیگرى است که باید به وسیله منابع موردنظر در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد. با توجه به تجربه حضور در صندلی دبیرکلى فدراسیون معتقدم راه چاره اجرایى و عملیاتى براى تأمین منابع مورداحتیاج و عبور از چالش هاى مالى فعلى وجود دارد و با تعامل و همگرایى مى توانیم از تنگناى مالى موجود در این مقطع عبور کنیم.

وی همچنین اضافه نمود: ساماندهى تیم هاى ملى و رسیدگى به مسائل این تیم ها از دیگر موضوعات و اولویت هایى است که در برنامه کوتاه مدت، مورد توجه واقع شده است. فرایند سازماندهى، برنامه ریزى و اجراى برنامه هاى آماده سازى تیم ها باید پس از بحران کرونا به سرعت دنبال گردد و با تمام قوا، تیم هاى ملى را براى حضور در رویدادهاى پیش رو آماده کنیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با اشاره به چهارمین بخش برنامه خود اعلام کرد: ضروری است در چهارمین بخش از برنامه کوتاه مدت، تعامل نزدیک و سازنده با نهادهاى بالادستى داخلى و خارجى را به بهترین شکل و با در نظر دریافت منافع، اعتبار و صندلی بین المللى فوتبال ایران دنبال کنیم. در این بین موضوع ترمیم و تقویت کمیته ها و دپارتمان هاى فدراسیون هم از اهمیت ویژه اى برخوردار است تا به وظایف و مسئولیت هاى خود در بهترین شرایط عمل نمایند.

نبى در انتها گفت: حل مسائل فعلى فدراسیون فوتبال در گروی تعامل و همکارى همه جانبه کلیه دستگاه هاى مسئول و خانواده عظیم فوتبال کشور است. اداره فوتبال بدون اتحاد، همدلى و همراهى همه افراد خانواده فوتبال ممکن نیست. در این مقطع حساس و شرایط ویژه، جایى براى اختلاف و جناح بندى هاى مختلف نیست؛ بلکه ضروری است در راستاى حفاظت از منافع و اعتبار فوتبال ایران، متحد و همراه باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 400

به "نبی: براى خروج فوتبال از شرایط موجود، بیش از حرف زدن باید عمل گرا باشیم، مى توانیم از تنگناى مالى موجود عبور کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: براى خروج فوتبال از شرایط موجود، بیش از حرف زدن باید عمل گرا باشیم، مى توانیم از تنگناى مالى موجود عبور کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید