پیگیری تمرینات آزادکاران در مجموعه انقلاب، شروع اردوی تیم بنا در خانه کشتی

به گزارش مجله فناوری، درحالیکه قرار است استارت اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز دهم بهمن ماه زده گردد، تمرینات این تیم در خانه کشتی برگزار خواهد شد.

پیگیری تمرینات آزادکاران در مجموعه انقلاب، شروع اردوی تیم بنا در خانه کشتی

جهت دریافت خدمات بازسازی و نوسازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شاگردان محمد بنا پیش از جام جهانی 2019 کشتی فرنگی که لغو شد، دو مرحله اردوی آماده سازی در آبان و آذر ماه در خانه کشتی برگزار کردند که بعد از اعلام اتحادیه جهانی مبنی بر لغو این رقابت ها، اردو تعطیل شد و سرمربی تیم ملی همان زمان اعلام نمود که دور جدید تمرینات بعد از جام تختی برگزار می گردد.

شیراز طی روزهای 2، 3 و 4 بهمن ماه میزبان رقابت های کشتی فرنگی جام تختی خواهد بود و طبق اعلام قبلی کادرفنی تیم ملی، دور جدید تمرینات این تیم نیز از 10 بهمن ماه شروع می گردد.

این درحالی است که با نظر محمد بنا، تیم منتخب فرنگی ایران در مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی که اکنون در ایتالیا در حال برگزاری است، شرکت نکرد. تیم آزاد بامداد امروز (چهارشنبه) با بهنام احسانپور در 65 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم روانه رم شد و پس از بازگشت تیم از این رقابت ها، اردوی آزادکاران قرار است با این نفرات و همچنین برترین های جام تختی کشتی آزاد که 18، 19 و 20 دی ماه در کرمانشاه برگزار گردید، از روز 3 بهمن شروع گردد.

با توجه به تعمیرات خانه کشتی و آماده نبودن رستوران، به نظر می رسد دور جدید تمرینات تیم ملی آزاد مثل دو اردوی مسافران ایتالیا که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردید، در این محل به انجام رسد، اما محمد بنا نظرش این است که اردوی فرنگی کاران که از 10 بهمن شروع می گردد، در خانه کشتی برگزار گردد.

اینطور که پیداست تا زمان شروع اردوی تیم ملی فرنگی، رستوران خانه کشتی نیز آماده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 193

به "پیگیری تمرینات آزادکاران در مجموعه انقلاب، شروع اردوی تیم بنا در خانه کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری تمرینات آزادکاران در مجموعه انقلاب، شروع اردوی تیم بنا در خانه کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید