یک استقلالی قراردادش را منتشر کند من هم منتشر می کنم، استقلالی ها مراقب باشند شرمسار هوادارانشان نشوند!

به گزارش مجله فناوری، سعید آقایی مدافع چپ پای پرسپولیس می گوید آنقدر کوشش می کنم که بالاخره کادر فنی تیم ملی مرا ببیند و به تیم ملی دعوت شوم.

یک استقلالی قراردادش را منتشر کند من هم منتشر می کنم، استقلالی ها مراقب باشند شرمسار هوادارانشان نشوند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تا قبل از آغاز بازی های لیگ قهرمانان آسیا سعید آقایی یکی از رجحانن های پرسپولیس و البته تنها دفاع چپ تخصصی این تیم بود. اما مثبت شدن تست کرونای سعید او را به قرنطینه فرستاد و این بازیکن کل بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان را از دست داد. بعد از بازگشت پرسپولیس از هند و منفی شدن تست کرونای سعید، او توانست مجوز حضور در تمرینات را دریافت کند ولی به علت ناآماده بودن چند بازی تیمش را از دست داد. آقایی در چند ملاقات اخیر پرسپولیس بعد از مصدومیت وحید امیری و البته رسیدن خودش به آمادگی مطلوب دوباره به ترکیب اصلی سرخ پوشان برگشت و نمایش خوبی هم داشت. با سعید آقایی در مورد شرایط این روزهای خودش و پرسپولیس، قهرمانی سوپرجام، رقابت حساس با سپاهان، شائبه حمایت های بیرونی از پرسپولیس و البته انتشار قراردادش گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

از بازی با مس رفسنجان آغاز کنیم، پیروزی سختی بدست آوردید.

اول باید بگویم بازی در چمن مصنوعی واقعا سخت است و این موضوع در بازی کاملا به چشم می آمد.دو تیم نمی توانستند کارهای تاکتیکی را انجام دهند چون زمین خیلی سفت بود. با این حال خداراشکر باهوش عمل کردیم و توانستیم به گل برسیم و 3 امتیاز بسیار مهم این ملاقات را کسب کنیم.

برخی ها معتقد بودند گل عبدی به مس هند بود. نظر خودت چیست؟

نه اصلا هند نبود و گل مهدی کاملا صحیح بود. چون دست عبدی باز بود در تصویر اول خیلی ها فکر کردند توپ به دست مهدی برخورد نموده ولی خودم در زمین که بودم دیدم هیچ خطایی اتفاق نیفتاد. ضمن اینکه بعدا یک فیلم از پشت دروازه منتشر شد که دقیقا نشان می دهد توپ هیچ برخوردی با دست عبدی نداشته است.

با توجه تساوی سپاهان مقابل فولاد و اختلاف دو امتیازی به نظر پرسپولیس شانس خوبی برای قهرمانی در این فصل دارد. اینطور نیست؟

واقعیت این است که ما اصلا به نتایج سایر تیم ها به خصوص سپاهان نگاه نمی کنیم و تمام تمرکزمان روی بازی های خودمان است. هنوز چند بازی تا انتها فصل به جای مانده و هیچ چیز معین نیست. ما باید خیلی باهوش کار کنیم تا با پیروزی در ملاقاتهای پیش رو بتوانیم قهرمان شویم.

چقدر به قهرمانی در این فصل امیدواری؟

من روز اول که به پرسپولیس آمدم هدفم کسب اسم قهرمانی با این تیم بود. قطعا به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم و هرچه داریم می گذاریم تا در انتهای فصل بتوانیم جام قهرمانی را به طرفدارانمان هدیه دهیم. تیم ما در چهار فصل اخیر قهرمان شده و امیدوارم سال جاری پنجمین قهرمانی متوالی را هم کسب کنیم .

اولین قهرمانی ات در پرسپولیس را در بازی سوپرجام بدست آوردی؛ در این خصوص هم صحبت کن.

جام گرفتن و قهرمانی در پرسپولیس تبدیل به عادت شده و چیزی جز قهرمانی تیم ما را راضی نمی نماید. خوشحالم توانستم اولین جام قهرمانی خودم در پرسپولیس را بدست بیاورم امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد و بتوانم به همراه پرسپولیس قهرمان لیگ و جام حذفی بشوم.

چند وقتی به خاطر ابتلا به کرونا غایب بودی و بازی های لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادی. الان شرایط خودت چطور است؟

واقعا روزهای سختی بود ولی خداراشکر تمام شد و الان با قدرت در خدمت پرسپولیس هستم. شاید باورتان نگردد ولی هم ریه هایم درگیر شد و هم به شدت ضعیف شدم. 7 کیلو در این مدت کم کردم و حتی نمی توانستم چند روز بعد از منفی شدن تستم یک تمرین ساده را انجام دهم. امیدوارم برای هیچکس این اتفاقات رخ ندهد و هرچه زودتر از شر این ویروس منحوس راحت شویم. ضمن اینکه از قلم نیاندازید تیم ما بیشترین ضرر را از کرونا متحمل شد.

چطور؟

پرسپولیس پرهوادارترین تیم ایران و آسیا ست و همواره بیشترین تماشاگر را در ورزشگاه داشتیم. ورزشگاه خالی از تماشاگر بیشترین ضربه را به ما زد و ما نمی توانیم طرفداران پر شور خودمان را کنارمان داشته باشیم. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد از فصل آینده طرفداران بتوانند به ورزشگاه بیایند چون حضور آن ها جذابیت بازی ها را بالا خواهد برد.

انصافا هم در غیاب تو وحید امیری عملکرد عالی داشت قبول داری؟

وحید که فوق العاده است و هرجا بازی کند رجحانن عملکرد را دارد. امیدوارم هرچه زودتر مصدومیتش تمام گردد و به تیم برگردد. نمی خواهم شعار بدهم ولی واقعا در تیم ما هرکسی بازی کند با تمام وجودش کار می نماید. اصلا مهم نیست من بازی کنم، وحید یا علی شجاعی بازی نمایند؛ تنها چیزی که اهمییت دارد موفقیت پرسپولیس است.

یادم می آید وقتی به پرسپولیس آمدی گفتی هدفت رسیدن دوباره به تیم ملی است ولی این اتفاق رخ نداد. نظرت در این رابطه چیست؟

بله دقیقا همینطور است و یکی از اهداف اصلی من رسیدن به تیم ملی بود. به نظرم در بازی های لیگ قهرمانان آسیا فصل قبل که به فینال رسیدیم و یا دذیدارهای لیگ برتر عملکرد خوبی داشتم ولی خب تصمیم کادر فنی تیم ملی این بود که من دعوت نشوم. الان هم نا امید نمی شوم و با تمام وجود کوشش می کنم و می جنگم تا سرمربی تیم ملی مرا ببیند و دوباره افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را بدست بیاورم. اگر هم به تیم ملی دعوت نشدم که برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم به جام جهانی صعود کند.

سیدجلال حسینی چند وقت قبل گفت بازیکنان پرسپولیس حاضرند در صورت انتشار قرارداد بازیکنان استقلال قرارداد آن ها هم رسانه ای گردد. نظر تو در این رابطه چیست؟

دقیقا سید حرف درستی زد. من همینجا اعلام می کنم اگر یک بازیکن استقلال قراردادش منتشر شد من به اسم اولین بازیکن پرسپولیس کل قراردادم را رسانه ای خواهم کرد. خیلی ها فکر می نمایند چون بازیکنان پرسپولیس حرف نمی زنند آن ها مسئله ای ندارند. در صورتی که اصلا اینطور نیست و ما هم مسائل خودمان را داریم. شک نکنید بازیکنان پرسپولیس حاضرند قراردادشان را منتشر نمایند به شرطی که استقلالی ها هم این کار را انجام دهند. می خواهم یک موضوعی را بگویم که شاید تا حالا آن را نگفتم.

بفرمایید...

من خودم وقتی از سپاهان جداشدم هم پیشنهاد تمدید قرارداد داشتم و هم از چند تیم مطرح لیگ رجحان پیشنهادی داشتم که پولی که به من می دادند 70 % از مبلغ قراردادم با پرسپولیس بیشتر بود. اگر به آن پیشنهادات جواب مثبت می دادم پول بسیار بیشتری نسبت به پرسپولیس گیرم می آمد ولی این کار را نکردم چون دلم می خواست برای پرسپولیس بازی کنم. به جرات می گویم بازیکنان پرسپولیس برای پول در این تیم بازی نمی نمایند چون اگر هدفشان مسائل اقتصادی بود. پیشنهادات به مراتب بهتری داشتند و دارند.

حتما شنیدی که برخی از تیم های دیگر می گویند موفقیت های پرسپولیس به علت حمایت های وزیر ورزش است.

ما به این صحبت ها توجه نداریم. تیم ما حرفش را در زمین می زند و نیازی به حمایت ندارد. آنهایی که این صحبت ها را می نمایند بهتر است روی تیم خودشان تمرکز نمایند تا بتوانند نتایج خوبی بگیرند و شرمسار طرفدارانشان نشوند. تیمی که در این چند سال بیشتر جام ها را بدست آورده و بیشترین ملی پوش را دارد حتما تیم با کیفیتی است و باید به این تیم احترام بگذارند.

در جام حذفی باید به مصاف استقلال بروید این ملاقات را چطور می بینی؟

قبل از آن بازی چند بازی دیگر در پیش داریم که نتیجه گرفتن در آن بازی ها خیلی برای ما مهم است. به وقتش به دربی هم فکر می کنیم و امیدوارم بتوانیم با یردن استقلال به مرحله بعد صعود کنیم.

این هفته در لیگ هم باید با گل گهر ملاقات کنید.

همه بازی ها برای ما حکم فینال را دارد و محکوم به برد هستیم. گل گهر هم تیم قابل احترامی است ولی ما فقط به بردن در این بازی فکر می کنیم و امیدوارم 3 امتیاز را بگیریم.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1253

به "یک استقلالی قراردادش را منتشر کند من هم منتشر می کنم، استقلالی ها مراقب باشند شرمسار هوادارانشان نشوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استقلالی قراردادش را منتشر کند من هم منتشر می کنم، استقلالی ها مراقب باشند شرمسار هوادارانشان نشوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید