یک رژیم بین المللی سه روزه

به گزارش مجله فناوری، رژیم غذایی سه روزه خوراک هایی را برای شما در نظر گرفته که به متابولیسم شما برای چربی سوزی یاری شایانی خواهد نمود. برای گرفتن این رژیم باید دستورات کاملاً رعایت گردد تا به نتیجه برسید. همراه با این رژیم، ورزش سفارش نشده است. این رژیم را باید سه روزه گرفت. در صورت تمایل به ادامه، باید دو روز استراحت کرد. بعد دوباره دوره سه روزه را شروع کنید. البته این رژیم مخصوص افرادی است که هیچ ناراحتی جسمانی خاصی ندارند. در این رژیم سه روزه شما باید دقیقاً همین وعده هایی را که در دستورالعمل آورده شده مصرف کنید: نه بیشتر و نه کمتر. فقط یادتان باشد دقیقاً طبق دستورات عمل کنید.

یک رژیم بین المللی سه روزه

یک رژیم بین المللی سه روزه

رژیم غذایی سه روزه خوراک هایی را برای شما در نظر گرفته که به متابولیسم شما برای چربی سوزی یاری شایانی خواهد نمود. برای گرفتن این رژیم باید دستورات کاملاً رعایت شود تا به نتیجه برسید. همراه با این رژیم، ورزش سفارش نشده است. این رژیم را باید سه روزه گرفت. در صورت تمایل به ادامه، باید دو روز استراحت کرد. بعد دوباره دوره سه روزه را شروع کنید. البته این رژیم مخصوص افرادی است که هیچ ناراحتی جسمانی خاصی ندارند. در این رژیم سه روزه شما باید دقیقاً همین وعده هایی را که در دستورالعمل آورده شده مصرف کنید: نه بیشتر و نه کمتر. فقط یادتان باشد دقیقاً طبق دستورات عمل کنید.

روز اول

صبحانه:

یک فنجان قهوه یا چای(شیرین کننده اختیاری است و البته در حد یک حبه قند یا یک خرما)

نصف لیوان آب گریپ فروت یا آبمیوه

یک تکه نان تست همراه با کره بادام زمینی( یک قاشق مربا خوری)

ناهار:

نصف یک تن ماهی بدون روغن

یک قطعه نان تست

شام:

3 تکه گوشت قرمز یا سفید یک عدد هویج

یک عدد سیب

یک فنجان بستنی وانیلی

روز دوم

صبحانه:

یک فنجان قهوه یا چای

یک عدد تخم مرغ

نصف یک موز

یک عدد نان تست

ناهار:

یک فنجان پنیر گودا یا یک عدد تن

8 عدد بیسکویت ترد کوچک

شام:

2 تکه گوشت بدون چربی

یک فنجان کلم بروکلی

نصف فنجان هویج

نصف یک موز

نصف فنجان بستنی وانیلی

روز سوم

صبحانه:

یک فنجان قهوه سیاه یا چای

5 عدد بیسکویت سبوس دار

معادل یک قوطی کبریت پنیر کم چرب

یک عدد سیب

ناهار:

یک عدد تخم مرغ آب پز

یک عدد نان تست

شام:

یک عدد تن ماهی

یک عدد هویج

یک فنجان گل کلم

یک برش خربزه

نصف فنجان بستنی کم چرب وانیلی

این یک رژیم غذایی کم کالری است که ممکن است شما را دچار گرسنگی بکند. آب هم از دست می دهید و باید آب بدن را به وسیله نوشیدن آب به دست آورید. در طول این سه روز شما مقداری وزن از دست خواهید داد. البته این وزن از دست داده شده، با اندکی بی مبالاتی باز می شود. مجدداً متذکر می شویم این رژیم مختص افرادی است که بیماری خاصی نداشته باشند.

این رژیم های کوتاه قطعاً معجزه نمی کند و یقیناً به طور قطعی مسائل اضافه وزن شما را حل نخواهد نمود. بسیاری از روش های کم کردن وزن که در دسترس است، تحمل و صبر می طلبد. رژیم های لاغری بر تغییر عادت غذایی در مدت طولانی پایدار می باشد و این استمرار است که وزن شما را در حالت مطلوب نگه می دارد.منبع: نشریه کوچه ما، شماره 8.منبع: راسخون
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1326

به "یک رژیم بین المللی سه روزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک رژیم بین المللی سه روزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید