12 استایل پیشنهادی مجذوب کننده مردانه و زنانه با جلیقه های پافر

به گزارش مجله فناوری، بعضی از آیتم های زمستانه و پاییزه از بقیه کاربردی ترند. با داشتن این آیتم ها در کمد لباس های زمستانه و پاییزه تان می توانید استایل های متنوعی برای خودتان بسازید؛ یکی از این آیتم های کاربردی جلیقه های پافر هستند. جلیقه های پافر که چندین سال است در بین ترندهای زمستانی و پاییزه دنیای مد وجود دارند وزن کمی دارند و در عین حال شما را در برابر سرما محافظت می نمایند. با این آیتم ها می توانید استایل های لایه لایه و هیجان انگیز پاییزی و زمستانی برای خودتان بسازید و گستره متنوعی از رنگ ها و آیتم های پاییزی را با یکدیگر ست کنید. در این مطلب 12 استایل مردانه و زنانه با جلیقه های پافر را برایتان معرفی نموده ایم. از این ست های کاربردی می توانید برای استایل های زمستانی و پاییزی تان الهام بگیرید.

12 استایل پیشنهادی مجذوب کننده مردانه و زنانه با جلیقه های پافر

جلیقه های پافر چه آیتم هایی هستند؟

پافرها در اصل کاپشن های سبک و حجیمی هستند که با الیاف مصنوعی پر شده اند. جنس پارچه رویه پافر معمولا از پلی استر یا نایلون است و بخش داخلی آن می تواند از جنس مخمل، خز و یا پر باشد. این آیتم ها ضمن اینکه گرمای خوبی دارند، سبک هستند و با پوشیدن برای ساعات طولانی شما را خسته نمی نمایند. جلیقه های پافر برای استایل لایه لایه زمستانی و پاییزی فوق العاده اند؛ چه جلیقه های پافر بلند را انتخاب کنید و چه جلیقه های کوتاه گزینه های زیادی برای ست کردن با این آیتم ها در اختیار دارید. کاربرد جلیقه های پافر بیشتر در استایل های اسپرت و کژوال است.

استایل های سه لایه و دو لایه زمستانی بسیاری را می توانید با جلیقه های پافر ست کنید و برای خودتان استایل های کاربردی و در عین حال مجذوب کننده بسازید. اما کدام آیتم ها با جلیقه پافر ترکیب بهتری را ایجاد می نمایند؟ در بخش های بعدی مطلب این آیتم ها را در ست های مختلف مردانه و زنانه آنالیز خواهیم کرد.

1. استایل زنانه با جلیقه پافر و هودی

چه در استایل مردانه و چه در استایل زنانه یکی از برترین ترکیب ها با جلیقه های پافر ترکیب پافر و هودی است. اگر دوست دارید استایل اورسایز داشته باشید هم هودی و هم پافرتان را یک یا دو سایز بزرگ تر انتخاب کنید و اگر هم دوست دارید جذب و متعادل بپوشید هر دو آیتم را با سایز بدنتان انتخاب کنید.

در این استایل زمستانی زنانه با پافر به سراغ پالت رنگی سفید و آبی کم رنگ رفته ایم. یک جلیقه پافر سفید چرمی انتخاب ما در این استایل کژوال زمستانی است که با یک هودی مجذوب کننده سفید و آبی با طرح هایی از ابر های آبی رنگ ست می گردد. این که هودی تان را طرح دار و پافرتان را ساده انتخاب کنید یکی از ایده هایی است که می تواند استایل تان را مجذوب کننده تر کند. با توجه به پالت رنگی انتخاب شده و نوع استایل که اسپرت است دیگر آیتم های این ست زنانه عبارت اند از یک کلاه بافت سفید، یک شال گردن حلقه ای به رنگ آبی کم رنگ، یک شلوار جین آبی روشن و یک کتانی سفید ساق دار.

2. ست زنانه با پافر بلند و شلوارسرهمی

شلوارهای سرهمی یا جامپ سوت های جین در زمستان و پاییز می توانند آیتم های کاربردی و خاص مجذوب کنندهی باشند به خصوص اگر در استایل اسپرت و کژوال با جلیقه های پافر ست شوند. در این استایل دوست داشتنی و مجذوب کننده زمستانه با جلیقه پافر به سراغ پالت رنگی ارغوانی و بادمجانی رفته ایم؛ یک پالت رنگی نسبتا خاص که بسیار می تواند چشم نواز باشد.

یک پافر اورسایز بلند به رنگ ارغوانی انتخاب اصلی ماست که با یک سرهمی جین به رنگ مشکی ست می گردد. در زیر سرهمی یک پلیور بافت یقه اسکی به رنگ ارغوانی پیشنهاد شده است که در نهایت با یک جفت نیم بوت قهوه ای زمستانه و یک ست شال گردن و کلاه بافتنی به رنگ ارغوانی بسیار خوش رنگ ست می گردد.

3. ترکیب تونیک زمستانی زنانه و جلیقه پافر

در بین آیتم های زمستانی زنانه که با جلیقه پافر به خوبی ست می شوند می توانیم از تونیک های زمستانی نام ببریم. تونیک ها یکی از لباس های ضروری برای خانم ها هستند و تفاوت آن ها با بلوز آن است که قد تونیک زنانه بلند است و اغلب هم نوع برش آن ها آزادتر است. تونیک زنانه بلند معمولا تا بالای ران است و در ترکیب با جلیقه های پافر بلند یا کوتاه می تواند یک استایل زمستانه کژوال کاربردی و راحت برایتان بسازد.

در این استایل کژوال زمستانی یک جلیقه پافر به رنگ یاسی را انتخاب نموده ایم و با توجه به رنگ آیتم اصلی مان به سراغ پالت رنگی بژ، کرم و یاسی می رویم که یکی از برترین ترکیب های رنگی با رنگ یاسی است. یک تونیک بافت کرم، یک جفت بوت چرمی بژ و یک شلوار کرم کتان انتخاب های ما در این ست مجذوب کننده هستند که با یک دست کلاه و شال گردن بافتنی به رنگ بنفش سیر تکمیل می گردد.

4. استایل اسپرت زنانه با جلیقه پافر بلند

پافرهای بلند برای استایل اسپرت زمستانی فوق العاده اند. برای این که استایل تان با پافرهای بلند مجذوب کننده تر گردد بهتر است در زیر جلیقه پافرتان آیتم هایی را انتخاب کنید که قدی کوتاه تر از پافر شما داشته باشند. بعلاوه با توجه به استایل لایه لایه ای که با جلیقه پافر ساخته می گردد اگر آیتم زیرین را طرح دار انتخاب کنید استایل تان می تواند هیجان انگیز تر و خاص تر باشد.

در این استایل اسپر زمستانه با پافر، یک جلیقه پافر بلند به رنگ مشکی را انتخاب نموده ایم که در ترکیب با یک سوییشرت کوتاه طرح دار زنانه به رنگ آبی می تواند استایل فوق العاده ای بسازد. یک نیم بوت ارتشی به رنگ مشکی، یک شلوار جین زغالی و یک ست کلاه و شال گردن آبی خال دار دیگر آیتم های این ست انتخابی را تشکیل می دهند.

5. ترکیب جلیقه پافر و سوییشرت

سوییشرت های جلو باز هم یکی دیگر از آیتم هایی هستند که در استایل های لایه لایه با جلیقه پافر می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در این ست چشم نواز و مجذوب کننده زمستانی به سراغ پالت رنگی طوسی و صورتی رفته ایم و یک سوییشرت طوسی بلند را با یک جلیقه پافر صورتی گلبهی و کوتاه ترکیب نموده ایم. یک جفت بوت چرمی طوسی، یک شلوار طوسی جذب جین و یک ست شال گردن و کلاه بافتنی صورتی دیگر آیتم های این ست مجذوب کننده زنانه را تشکیل می دهند.

6. استایل زنانه با جلیقه پافر و شکت

یکی از این آیتم های مجذوب کننده که در زمستان می توانند بسیار برای استایل های اسپرت و کزوال کاربردی و مناسب باشند شکت ها (shacket) هستند. شکت درواقع ترکیب دو کلمه جکت (jacket) یا همان ژاکت خودمان و شِرت (shirt) یا همان پیراهن است. درواقع پیراهنی مردانه که پارچه آن کمی ضخامت دارد و به همین علت مناسب روز های سرد است. جلیقه های پافر یکی از آیتم های مناسب برای ترکیب با شکت هستند؛ هم برای استایل های مردانه و هم برای استایل های زنانه.

در این ست کژوال زنانه به سراغ پالت رنگی سبز، کرم و قهوه ای رفته ایم و یک پافر به رنگ سبز زیتونی را با یک شکت چهارخانه به رنگ قهوه ای و کرم ست نموده ایم. دیگر آیتم های انتخابی برای این ست کاربردی زنانه، یک بوت جیر قهوه ای، یک شلوار کتان سبز تیره و یک ست کلاه بافتنی و شال گردن به رنگ کرم تیره هستند.

7. استایل سه لایه مردانه با جلیقه پافر

یکی از استایل های کاربردی و رایج در استایل زمستانی مردانه استایل سه لایه است. در این نوع استایل سه آیتم متفاوت به شکل لایه لایه پوشیده می شوند. جلیقه های پافر در این نوع استایل های زمستانی برای لایه بیرونی عالی اند. نکته ای که در این نوع استایل ها باید به آن دقت کنید ترکیب رنگی مناسب است. در این ست زمستانه کژوال به سراغ پالت رنگی سرمه ای و سبز زمردی تیره رفته ایم. برای لایه بیرونی یک پافر مجذوب کننده سرمه ای را انتخاب نموده ایم.

لایه میانی شامل یک پیراهن مردانه چهارخانه پشمی با ترکیب رنگی سرمه ای و سبز می گردد و برای لایه بیس یک پلیور جذب یقه اسکی به رنگ سبز زمردی انتخاب ماست. این ست مجذوب کننده را با یک شلوار جین آبی تیره، یک نیم بوت جیر طوسی و یک ست شال گردن، کلاه و دستکش پشمی سرمه ای روشن ترکیب می کنیم.

8. استایل مردانه کژوال اسمارت با جلیقه چرمی پافر

جنس جلیقه های پافر اغلب از پلی استر و نایلون است اما پافرهای چرمی هم می توانند برای فصل زمستان کاربردی و گرم باشند. جلیقه های پافر چرمی حتی برای استایل کژوال اسمارت و ست های نسبتا شیک هم مناسب اند. در این ست کژوال اسمارت مردانه بک جلیقه چرمی پافر به رنگ قهوه ای عسلی را انتخاب نموده ایم و بر همین اساس پالت رنگی مورد نظرمان هم از گروه های رنگی کرم، قهوه ای و بژ تشکیل خواهد شد.

اگر می خواهید با جلیقه پافر چرمی یک ست کژوال اسمارت و شیک داشته باشید ترتیب بندی لایه ها به این شکل می تواند برایتان بسیار کاربردی باشد؛ یک پیراهن مردانه، یک پلیور یقه هفت که یقه پیراهن از آن بیرون گذاشته گردد و در نهایت جلیقه پافر چرمی.

این ست کژوال اسمارت مردانه را با یک شلوار کتان بژ و یک نیم بوت شیک چرمی به رنگ قهوه ای عسلی تکمیل می کنیم. برای سرپوش در ست های کژوال اسمارت کلاه های برت چرمی یا کلاه های کپ فلت انتخاب مناسبی اند.

9. استایل کژوال مردنه با ژاکت و جلیقه پافر

ژاکت های جلو باز بافت هم یکی از آیتم های کاربردی و مناسب برای استایل لایه لایه مردانه در زمستان هستند. زیر ژاکت تان بر حسب نوع آب و هوا می توانید پلیور، سوییشرت جلو بسته، پیراهن مردانه و یا حتی تی شرت و پلوشرت ست کنید. در این ست کاربردی اسپرت یک جلیقه پافر دو رو با رنگ های طوسی و کرم را انتخاب نموده ایم و بر همین اساس پالت رنگی انتخابی مان شامل رنگ های طوسی، کرم و بژ خواهد بود.

یک ژاکت بافت کرم، یک پلیور طوسی، یک شلوار اسلش طوسی، یک نیم بوت جیر کرم و یک ست شال گردن و کلاه بافت کرم تیره ست مورد نظر ما را تکمیل می نمایند.

10. استایل اسپرت و کژوال مردانه با ژاکت جین و جلیقه پافر

اگر می خواهید با جلیقه پافرتان یک استایل کمی خاص تر و تمایزتر داشته باشید یکی از آیتم های خوبی که می توانید به سراغش بروید ژاکت های جین هستند. این ژاکت ها را با انواع رنگ ها و مدل های پافر می توانید ست کنید.

در حالت عادی بهتر است یک ژاکت جین سایز خودتان را زیر پافر بپوشید اما اگر دوست دارید استایل اورسایز داشته باشید می توانید ژاکت اورسایز جین را همراه با جلیقه اورسایز و گشاد پافر ست کنید. برای زیر ژاکت جین می توانید آیتم هایی مانند هودی، پلیور، تی شرت و پیراهن های مردانه را ست کنید.

در این ست کزوال خاص و مجذوب کننده مردانه یک جلیقه پافر زرد را انتخاب نموده ایم و با توجه به رنگ جلیقه جین انتخابی مان بهتر است به سراغ پالت رنگی زرد و آبی برویم. بر همین اساس یک پیراهن چهارخانه زرد و آبی، یک شلوار جین زاپ دار آبی، یک کلاه بافت زرد و یک جفت کفش چرمی کژوال به رنگ قهوه ای عسلی ست زمستانه را تکمیل خواهند کرد.

11. استایل اسپرت مردانه با پافر و هودی

در استایل اسپرت برترین انتخاب برای ست کردن با پافر هودی است. هم جلیقه های پافر و هم کاپشن های پافر در ترکیب با هودی در استایل اسپرت بسیار ترند و متناسب اند. برای این ست اسپرت زمستانی به سراغ یک جلیقه پافر سفید رفته ایم. اگر در کمد لباس تان یک جلیقه پافر سفید داشته باشید آیتم ها و رنگ های بسیاری را با آن می توانید ست کنید. انتخاب ما برای این استایل اسپرت با جلیقه پافر ترکیب یک هودی آبی روشن است که با یک شلوار جین به رنگ آبی روشن، یک کلاه بافتنی سفید و یک جفت کتانی ساق دار سفید رنگ تکمیل می گردد.

12. ست مردانه کژوال مردانه با ترکیب جلیقه پافر و شکت

جلیقه های پافر مشکی هم یکی از کاربردی ترین آیتم های زمستانی هستند که بهتر است در کمد زمستانه و پاییزه تان داشته باشید، چرا که این آیتم ها با بسیاری از رنگ ها و آیتم های زمستانه ترکیب مناسبی می سازند و حتی در خاتمه فصل زمستان و شروع بهار هم می توانید آن ها را با انواع تی شرت ست کنید.

در این ست زمستانه کژوال به سراغ ترکیب رنگی مشکی، سفید و طوسی رفته ایم و یک استایل سه لایه با ترکیب شکت و جلیقه پافر را انتخاب نموده ایم. پافر لایه بیرونی، شکت چهارخانه مشکی و سفید لایه میانی و هودی طوسی جذب آیتم بیس است که با یک کلاه چهارخانه بافتنی، یک شلوار جین ذغالی و یک بوت ارتشی مشکی تکمیل می گردد.

و در آخر

در این مطلب سعی کردیم گستره متنوعی از استایل های زنانه و مردانه با جلیقه های پافر را برایتان معرفی کنیم. از نحوه ترکیب آیتم ها با یکدیگر و بعلاوه پالت های رنگی استفاده شده در این ست های مردانه و زنانه می توانید ایده بگیرید و برای خودتان ست های متنوع و دوست داشتنی زمستانی و پاییزی بسازید.

اگر هنوز برای کمد زمستانه و پاییزه تان جلیقه پافر تهیه ننموده اید به شما توصیه می کنیم این آیتم کاربردی را به کمدتان اضافه کنید. اگر هم در کمد زمستانی تان یک یا چند جلیقه پافر دارید هر زمانی که توانستید جلوی آینه بروید و پلیورها، هودی ها، شکت ها و… را با این این جلیقه های کاربردی ست کنید تا ببنید کدام استایل برایتان برازنده تر است.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 آذر 1401 بروزرسانی: 22 آذر 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1680

به "12 استایل پیشنهادی مجذوب کننده مردانه و زنانه با جلیقه های پافر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 استایل پیشنهادی مجذوب کننده مردانه و زنانه با جلیقه های پافر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید