اتفاقات امروز باشگاه استقلال شرم آور بود!

به گزارش مجله فناوری، فرزاد مجیدی پیشکسوت استقلال که فصل گذشته یکی از اعضای کادرفنی این تیم بود، مطالباتی از باشگاه دارد که هنوز پرداخت نشده و او به همین منظور، امروز راهی ساختمان باشگاه شد تا بتواند با مدیرعامل آبی ها دیداری داشته باشد.

اتفاقات امروز باشگاه استقلال شرم آور بود!

با وجود حضور مجیدی در ساختمان باشگاه، اما علی فتح الله زاده در دفترش حضور نداشت و مربی سابق استقلال نیز جهت پیگیری مطالباتش به بخش مالی رفت که ظاهرا کار به درگیری های لفظی کشیده می گردد و حتی پای پلیس نیز به این موضوع باز می گردد.

مجیدی که از اتفاقات اتفاق افتاده عصبانی بود، گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ورزش سه داشت که در محل ساختمان باشگاه استقلال حضور پیدا نموده بود. پیشکسوت آبی ها در این خصوص گفت: مطالباتی از قبل داشتم و برای همین منظور، به ملاقات علی فتح الله زاده رفتم که متأسفانه ایشان در دفترش حضور نداشت.

او ادامه داد: من 14 سال در این تیم بوده ام. من در استقلال سمت مربی، سرپرست و مدیراجرایی داشته ام، سال ها در این تیم بازی نموده ام و حتی زمین چمن را آب داده ام. اما امروز برخوردی که با من صورت گرفت، بسیار زشت و زننده بود که اگر بخواهم بگویم خجالت زده می شوم. اتفاقات شرم آوری رخ داد، شرم آور، شرم آور و شرم آور!

مجیدی اضافه کرد: من به حرمت طرفداران استقلال تا به امروز سکوت نموده بودم و امروز نیز تنها برای پیگیری مطالباتم به ساختمان باشگاه رفتم، ولی اتفاقاتی افتاد که حتی به تلفن همراه من نیز آسیب وارد شد.

پیشکسوت آبی ها ادامه داد: استقلال خانه من است و من قصد داشتم پس از اتفاقات امروز، اقداماتی را انجام دهم، اما به احترام طرفداران و علی فتح الله زاده فعلا سکوت می کنم تا با ایشان ملاقات کنم. اما برای چیزی که امروز بر من گذشت، متأسفم.

مجیدی در سرانجام گفت:، چون بازی استقلال عقب افتاده، نمی خواهم صحبتی کنم و ترجیح می دهم بعد از بازی و پس از ملاقات با علی فتح الله زاده صحبت کنم. تنها چیزی که برایم اهمیت دارد، طرفدار استقلال است، زیرا هرچه دارم از آن ها است. به زودی خیلی از حرف ها را می زنم، ولی فعلا سکوت می کنم.

منبع : ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 24 بهمن 1401 بروزرسانی: 24 بهمن 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1716

به "اتفاقات امروز باشگاه استقلال شرم آور بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات امروز باشگاه استقلال شرم آور بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید