استرا: برایم بلیت بگیرید با مدیربرنامه و وکیلم به تهران می آیم

به گزارش مجله فناوری، سرمربی استقلال گفت: اگر مدرکی مبنی بر ادعای من مبنی بر کسر قرارداد و افزایش رقم آن دارند، رو نمایند. پیشنهاد کسر مدت قرارداد را خود نمایندگان باشگاه استقلال دادند.

استرا: برایم بلیت بگیرید با مدیربرنامه و وکیلم به تهران می آیم

خبرورزشی: اخیراً از تهران به استراماچونی خبر دادند باشگاه استقلال مدعی شده این مربی بعد از پیروزی مقابل شهرخودرو تسویه کرد. اگر قراردادش یک ساله نگردد نه تنها دیگر روی نیمکت استقلال نمی نشیند بلکه حتی لباس ورزشی هم نپوشیده و تیم را تمرین نمی دهد. این حرف به شدت باعث ناراحتی و عصبانیت استراماچونی شده و او را در مقام پاسخگویی قرار داده است. سرمربی استقلال با صراحت تأکید دارد هرگز نگفته قراردادش کم گردد و معتقد است: من به هیچ کس نگفتم مدت قراردادم کم گردد. 2 هفته قبل از اینکه تهران را ترک کنم به باشگاه گفته بودم دستمزدم را سر وقت بدهید و قرار بود 12 آذر (6 دسامبر) این پول پرداخت گردد، ولی نشد. قبل از آن هم یک برگه به من نشان دادند و گفتند این حواله واریز پول توست، ولی آن هم به حسابم نیامده در واقع با این کارهایشان دیگر جایی برای مذاکره نگذاشتند. اگر مدرکی مبنی بر ادعای من مبنی بر کسر قرارداد و افزایش رقم آن دارند، رو نمایند. پیشنهاد کسر مدت قرارداد را خود نمایندگان باشگاه استقلال دادند. در خصوص پول هم به من گفتند پول را به طور کامل در ایتالیا سپرده می گذاریم و ماهانه به تو می پردازیم.

استراماچونی همچنین با اشاره به تمایلش برای افشای حقایق برای مردم و رسانه ها ایرانی به دوستان و وکلایش گفته است: من در 4 مرحله از باشگاه تقاضای کنفرانس مطبوعاتی کردم، ولی برایم نگذاشتند و به طرق مختلف مانع می شوند. حتی یک بار خودم خواستم با چند روزنامه نگار ایرانی ارتباط بگیرم، اما در این مورد هم مقامات باشگاه سد راهم شدند. اول فصل وقتی گفتند مشکل اقتصادی داریم، در نهایت صداقت گفتم؛ هیچ عیبی ندارد. اردوی ترکیه را لغو کنید و از چهره من هم استفاده تبلیغاتی کنید. الان چند روز است که با بازیکنانم تماس می گیرند تا آن ها را ضد من نمایند. 3 روز است که می خواهند بازیکنان را با من دعوا بیندازند، ولی نمی دانند من و شاگردانم با هم به معنای واقعی کلمه یک تیم هستیم. الان هم آماده سفر به تهران هستم. اگر راست می گویند برای من، وکیل و مدیربرنامه هایم برای همین روز شنبه بلیت بگیرند تا به تهران بیاییم و در یک کنفرانس مطبوعاتی حرف هایمان را بزنیم. بلیت رفت برای شنبه باشد و بلیت برگشت مان را هم برای یک شنبه بگیرند. من آماده سفر به تهرانم، ولی مسئله اینجاست که همان هایی که باعث شدند از ایران بروم الان کوشش می نمایند تا من برنگردم.

پیام پاستورلا از پاریس

از تهران چراغ سبز بدهند، می آییم

پس از شنیدن این نقل قول ها از چند مقام آگاه با پاستورلا مدیربرنامه های استراماچونی که در پاریس زندگی می نماید تماس گرفتیم. پاستورلا ضمن تأیید این مسئله به خبرورزشی گفت: بله، اگر تمایلی از طرف تهران باشد و چراغ سبز نشان بدهند ما حاضریم به تهران بیاییم.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 185

به "استرا: برایم بلیت بگیرید با مدیربرنامه و وکیلم به تهران می آیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرا: برایم بلیت بگیرید با مدیربرنامه و وکیلم به تهران می آیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید