اولین پیروزی شاگردان خطیبی رقم خورد، فولادی ها روی دور باخت!

به گزارش مجله فناوری، مصاف دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان با رجحان 3 بر صفر شاگردان رسول خطیبی به انتها رسید.

اولین پیروزی شاگردان خطیبی رقم خورد، فولادی ها روی دور باخت!

به گزارش خبرنگاران، در جریان آخرین بازی هفته دوم رقابت های لیگ برتر، دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که این بازی در خاتمه با رجحان 3 بر صفر شاگردان رسول خطیبی به خاتمه رسید.

در این بازی، توپ و فرصت های خلق شده بیش تر در اختیار تیم آلومینیوم بود و شاگردان خطیبی در دقایق مختلف بازی در پی راهی برای گگرددن دروازه فولاد بودند که این کوشش در دقیقه 58 به ثمر نشست و علیرضا نقی زاده پیروز شد روی آوانتاژ داور در محوطه جریمه فولاد صاحب موقعیت گردد و با دوندگی خوبی که داشت توپ را از مدافعان فولاد ربود و پیروز شد با یک ضربه پای راست دروازه فولاد را باز کند.

فولادی ها در ادامه بازی، شکل هجومی تر به بازی خود دادند اما کوشش این تیم نتوانست نتیجه بازی را تغییر دهد و باعث شد گل دوم را دریافت نمایند. پوریا آریا کیا در دقیقه 85 پیروز شد از پشت محوطه جریمه گل دوم آلومینیوم را به ثمر برساند. این خاتمه کار نبود و علی فاتح در دقیقه 1+90 پیروز شد گل سوم آلومینیوم را به ثبت برساند تا در نهایت این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود شاگردان خطیبی به خاتمه برسد.

با این نتیجه آلومینیوم پیروز شد اولین پیروزی خود را در این فصل رقابت های لیگ برتر به دست بیاورد و با 4 امتیاز در صندلی پنجم جدول قرار بگیرد. هم چنین فولاد بدون امتیاز در صندلی شانزدهم جدول نهاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1374

به "اولین پیروزی شاگردان خطیبی رقم خورد، فولادی ها روی دور باخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین پیروزی شاگردان خطیبی رقم خورد، فولادی ها روی دور باخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید