اخبار صنعت

پیشی دریافت وزن مصنوعات ساخته دست بشر از وزن زیست توده&zwnjها برای اولین بار

کره بیمار بار سنگینی را به دوش می کشد. آخرین تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که وزن مصنوعات ساخته دست بشر برای نخستین بار بیشتر از وزن موجودات زنده اعم از درختان، گیاهان و حیوانات شده است.

19 دی 1399

رحمان رضایی تا اطلاع ثانوی محروم شد

کمیته انضباطی آرای خود را در مورد تیم های لیگ فزونی صادر کرد.

15 دی 1399

نظر معاون گردشگری درباره ویزافروشی و اردوهای اداری

ایسنا/ این خبر پیرامون نظر معاون گردشگری درباره ویزافروشی و اردوهای اداری برای شما مخاطبان گرامی نگارش شده است.

12 دی 1399

تداوم رایزنی اوپک پلاس برای دستیابی به توافق

بعضی منابع اعلام کردند که رایزنی کشورهای عضو اوپک پلاس برای رسیدن به اجماع بر سر رقم کاهش فراوری در سال 2021 میلادی ادامه دارد.

11 دی 1399

خبرنگاران قرارداد عراق با شرکت روس برای اکتشاف نفت

بغداد - خبرنگاران- درپی سفر اخیر وزیر خارجه عراق به روسیه و ملاقات با مسئولان بلندپایه این کشور، وزارت نفت عراق از امضای قرارداد با یک شرکت نفتی روس برای اکتشاف نفت در جنوب عراق خبر داد.

8 دی 1399

سرپرست جدید گروه ماشین سازی تبریز منصوب شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی طی حکمی از طرف مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سرپرست جدید گروه ماشین سازی تبریز منصوب شد.

8 دی 1399

خاوازی در مرز استیضاح، جهاد کشاورزی عملکرد ضعیفی در تامین نهاده داشته است

وزارت جهاد کشاورزی در تامین نهاده های دامی کشور ضعیف عمل نموده است و نمی تواند در این شرایط، مقصر را وزارت صمت بداند و از کنترل اوضاع بازار دام و طیور و مدیریت توزیع نهاده های دامی شانه خالی کند.

7 دی 1399

هشدار انصارالله به عربستان درباره ادامه تجاوز و محاصره یمن

به گزارش خبرنگاران، یک عضو ارشد جنبش انصارالله یمن به عربستان سعودی درباره ادامه تجاوز و محاصره یمن هشدار داد.

6 دی 1399

همه پرسی سوئیس در مخالفت با یاری به جنگ تسلیحاتی دنیا

سوئیس که در 200 سال گذشته در هیچ جنگ خارجی مشارکت نداشته است، همه پرسی را برگزار می نماید تا تکلیف منع تامین اقتصادی شرکت های تسلیحاتی در این کشور تعیین گردد.

6 دی 1399

خبرنگاران کشیک شبانه روزی راهداری در جاده رامهرمز- بهبهان مستقر گردد

اهواز - خبرنگاران - مدیر امور آب منطقه شرق خوزستان نسبت به احتمال وقوع سیلاب در شهرستان بهبهان هشدار داد و گفت: با توجه به سابقه آبگرفتگی جاده رامهرمز- بهبهان، مقرر شده است راهداری در این جاده کشیک شبانه روزی مستقر و درصورت لزوم جاده را مسدود کند.

5 دی 1399

مسائل منطقه با مذاکره و حفظ آرامش قابل حل است

سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با متیو تولر، سفیر ایالات متحده در بغداد، بر اهمیت مذاکره برای حل وفصل مسائل منطقه ای تأکید کرد.

4 دی 1399

اتاق بندرعباس از همکاری اتاق های بازرگانی دیگر کشورها استقبال می کند

رئیس اتاق بندرعباس گفت: استان هرمزگان یکی از مهم ترین و راهبردی ترین مناطق ایران است که از ظرفیت های بالایی در حوزه های مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی، گردشگری و تجارت برخوردار است و با توجه به چهارفصل بودن در زمینه تولیدات متنوعی از جمله محصولات...

3 دی 1399

چین در نقش بزرگترین پشتیبان بازار جهانی نفت ظاهر شد

خبرنگاران : چین سال جاری به عنوان بزرگترین پشتیبان بازار جهانی نفت ظاهر شده و در هفته های گذشته خرید از صادرکنندگانی نظیر روسیه، آمریکا و آنگولا را افزایش داده است.

30 آذر 1399

خبرنگاران پیشنهاد ممنوعیت مقطعی صادرات گوجه فرنگی مطرح است

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل مالی استانداری کرمانشاه گفت: پیشنهاد ممنوعیت مقطعی صادرات گوجه فرنگی به منظور تنظیم این محصول در بازار مطرح شده است.

26 آذر 1399

بازیکن نفت آبادان راهی تیم کشور آذربایجان شد

به گزارش خبرنگاران، بختیار رحمانی با امضای قراردادی به تیم سباییل آذربایجان پیوست تا فوتبال خود را در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور آذربایجان دنبال کند.

23 آذر 1399

لیگ برتر ایران؛ برزیلی ها طلسم 9 ساله را شکستند

تهران (پانا) - صنعت نفت به طلسم 9 ساله پیروز نشدن مقابل ذوب آهن خاتمه داد و با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید این تیم را شکست داد.

13 آذر 1399

درآمد ال جی در سه ماهه سوم 2020 از بهتر شدن وضع بخش موبایل آن خبر می دهد

اوایل روز گذشته، گزارش درآمد ال جی در سه ماهه سوم 2020 منتشر شد و این طور که به نظر می رسد، بخش موبایل این شرکت کره ای در حال بازگشت به شرایط خوب گذشته است.

11 آذر 1399

گل محمدی: برای رسیدن به هدف خود تا آخرین قطره خون و توان مان می جنگیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به طرفداران مان قول می دهم تا آخرین قطره خون مان و تا آخرین توان مان می جنگیم و کم نمی آوریم و تا آخرین لحظه کوشش مان را می کنیم.

10 آذر 1399

هشدار سازمان پزشکی قانونی درباره قرص برنج

خبرگزاری خبرنگاران- عضو هیئت علمی سازمان پزشکی: قرص برنج بسیار کشنده است و هیچگونه مصرف پذیرفته شده ای در کشور ما ندارد.

6 آذر 1399

ابهامات اساسی در توزیع نهاده های دامی

توزیع ذرت، جو و به ویژه سویا به شدت کاهش یافته و به دلیل سختگیری های دولتی، حتی توزیع در بازار آزاد هم به صفر رسیده است.

27 آبان 1399
تعداد: (124)