برگزاری دوره آموزگاری زبان فارسی در هلند

به گزارش مجله فناوری، اولین دوره عملی و کارگاهی فشرده روش تدریس و آموزگاری زبان فارسی در محل خانه ایرانیان در لاهه هلند برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزگاری زبان فارسی در هلند

در سفر با تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید.

به گزارش گروه سیاست خارجی مجله فناوری، به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند و با دعوت از اساتید برجسته تدریس زبان فارسی از ایران، اولین دوره عملی و کارگاهی فشرده روش تدریس و آموزگاری زبان فارسی در روزهای 30 آذر و اول دی ماه در محل خانه ایرانیان در شهر لاهه هلند برگزار گردید.

در این دوره که قریب 20 نفر از مدرسان زبان فارسی از شهرهای مختلف هلند از جمله اوترخت، لاهه، روتردام، لایدن، آمسفورت، واترینگن، ایندهون و همچنین از بروکسل شرکت داشتند، شرکت کنندگان علاوه بر گفتگو و تجربه راجع به راهکارهای بهره گیری از ظرفیت های محلی برای آموزش زبان فارسی، با جدیدترین روش های تدریس و دستاوردهای علمی کشورمان در این خصوص به ویژه آموزش به زبان آموزان خارجی و بچه ها ایرانی مقیم خارج آشنا شدند.

علیرضا کاظمی ابدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه نیز با حضور در جمع شرکت کنندگان دوره، درباره مسائل و نیازهای مراکز آموزش فارسی مصاحبه و بر آمادگی سفارت برای استمرار حمایت از گسترش آموزش زبان فارسی در هلند تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 145

به "برگزاری دوره آموزگاری زبان فارسی در هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزگاری زبان فارسی در هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید