اخبار سیاسی

برگزاری چهارمین المپیاد علمی دهیاران کشور همزمان با دهه فجر

تهران (پانا) - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری چهارمین المپیاد علمی دهیاران کشور به صورت برخط و در بستر سامانه آموزش مجازی مدیریت شهری و روستایی کشور همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب...

17 اسفند 1399

استراتژی قسد برای پیشبرد طرح های تجزیه طلبانه با یاری آمریکا در سوریه

نیروهای قسد مورد حمایت آمریکا که به طرح های تجزیه طلبانه دل بسته اند برای تحقق این نیات شوم خود به تغییر بافت جمعیت و بیرون راندن مخالفان سیاست های خود در سوریه روی آورده اند.

10 اسفند 1399

پرونده استیضاح ترامپ دوشنبه برای سنا ارسال می شود

رهبر اکثریت دموکرات سنای آمریکا گفت پرونده استیضاح دونالد ترامپ روز دوشنبه به این مجلس خواهد آمد تا مورد محاکمه قرار گیرد.

6 اسفند 1399

افزایش 60 درصدی هزینه های واردات خودرو در سال جاری

صنعت خودروی ایران چه در بحث تولید داخل و چه در حوزه واردات درچند وقت گذشته با تلاطماتی همراه بوده است. در حالی که براساس آمار منتشرشده از سوی گمرک، واردات خودرو در ماه ابتدایی امسال با کاهش روبه رو بوده که بررسی این موضوع در این برهه حساس که...

2 اسفند 1399

استاندار: تهران همچنان در شرایط شکننده کرونایی قرار گرفته است

استاندار تهران با اشاره به فرایند کاهش تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در این استان گفت: نمی توان گفت که این استان از شرایط قرمز خارج شده است چون همچنان در شرایط شکننده ای به سر می برد.

18 بهمن 1399

خبرنگاران طرح تعاون بین دانشگاهی و هیأت علمی تصویب شد

تهران-خبرنگاران- معاون آموزشی وزارت علوم در تشریح برنامه های راهبردی این وزارتخانه از تصویب طرح تعاون بین دانشگاهی و هیأت علمی وابسته، اطلاع داد.

17 بهمن 1399

بخش1 ، شاکرمی: تنها مرجع مشخص و افزایش حداقل دستمزد کارگران،شورای عالی کار است

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هیچ مرجعی تا به امروز به غیر از شورای عالی کار برای معین میزان افزایش دستمزد وجود نداشته و لذا اگر نماینده محترم مجلس و یا نمایندگان کارگری و کارفرمایی مجلس اظهارنظر نمودند اگرچه این اظهار نظرها دلسوزانه...

16 بهمن 1399

ظریف میلاد حضرت مسیح را تبریک گفت

وزیر خارجه ایران با انتشار پیامی در توئیتر میلاد حضرت مسیح را تبریک گفت.

15 بهمن 1399

خبرنگاران استاندار مرکزی: مجوز تعطیلی 2 واحد نیروگاه شازند دریافت شد

اراک - خبرنگاران - استاندار مرکزی گفت: مجوز تعطیلی 2 واحد از چهار واحد خط تولید نیروگاه شازند دریافت شده و در صورتی که سوخت گاز این واحد تا فردا نهم دی ماه تامین نشود، تعطیلی این 2 واحد قطعی است.

15 بهمن 1399

تمدید مهلت تکمیل آورده نقدی مسکن ملی

خبرنگاران : معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فرصت متقاضیان مسکن ملی برای تکمیل و پرداخت آورده نقدی تا ساعت 24 آدینه 5 دی تمدید شد.

13 بهمن 1399

سفیر چین در انگلیس بعد از 10 سال تغییر می نماید

لیو شیاومینگ، سفیر دیرینه چین در بریتانیا و مدافع سرسخت روابط مالی نزدیک تر انگلیس و چین و اعمال قوانین امنیتی جدید در هنگ کنگ، در حال کناره گیری و سرانجام دادن به دورانی در روابط دو کشور است که در 2015 به اوج خود رسید اما از آن موقع به طور چشمگیری بدتر شده...

13 بهمن 1399

آنالیز چگونگی فروش و درآمدهای نفتی بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق

تهران (پانا) - چگونگی فروش و درآمدهای نفتی در لایحه بودجه سال 1400 با حضور وزیر نفت در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس آنالیز شد.

12 بهمن 1399

احتمال دستیابی به توافق پسابرگزیت در امروز

منابع خبری از احتمال دستیابی به توافقی پسابرگزیت میان اتحادیه اروپا و انگلیس در امروز خبر دادند.

11 بهمن 1399

حمله حامیان ترامپ به ساختمان کنگره ایالتی اورگن

در جریان حمله گروهی از هواداران رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره ایالتی اورگن دست کم چهارنفر بازداشت شدند.

8 بهمن 1399

تخفیف20 درصدی اسنپ باکس برای حمایت از کسب و کارها

اسنپ باکس در راستای مسئولیت اجتماعی خود میخواهد در شرایطی که بسیاری از کسب و کارها تحت تاثیر کرونا قرار گرفته اند با اختصاص تخفیف ویژه برای ارسال بسته، سهمی در حمایت از آن ها داشته باشد. کسب و کارهای خانگی، کوچک یا سازمان ها می توانند از تخفیف ویژه تا...

5 بهمن 1399

ترامپ خطاب به جمهوری خواهان: احمق های ضعیف نباشید!

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با ادعای پیروزی در انتخابات از جمهوری خواهان خواست برای پس دریافت این پیروزی مبارزه کنند.

4 بهمن 1399

کاخ سفید از تشدید بیماری کرونا و ناتوانی سیستم بهداشتی آمریکا خبر داد

گروه ویژه مبارزه با کرونای کاخ سفید به ایالت های مختلف آمریکا هشدار داد، همه گیری کرونا فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی این کشور را افزایش داده و مراقبت از بیماران را به چالش کشیده است.

3 بهمن 1399

تکذیبیه: وام سهام عدالت در این هفته شروع نمی گردد

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، انتشار اظهارات منتسب به معاون این شرکت درخصوص کارت های اعتباری سهام عدالت را تکذیب کرد.

3 بهمن 1399

انتخاب مسئله دار با معرفی بوتیجاج به عنوان وزیر حمل و نقل آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از یو اس ای تودی، جو بایدن با انتشار بیانیه ای اظهار داشت که پیت بوتیجاج را به عنوان وزیر حمل و نقل در دولت آینده انتخاب نموده است.

2 بهمن 1399

اگر از ما خواسته گردد حاضریم حفاظت بنادر عربستان را به عهده بگیریم

به گزارش خبرنگاران، محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن یک پست توئیتری کنایه آمیز در مورد انتشار خبر حمله به یک نفتکش در بندر جده عربستان منتشر کرد.

1 بهمن 1399
تعداد: (237)