چکش حراج بر نقد فراستی

به گزارش مجله فناوری، جناب فراستی عزیز همیشه فرموده بودید غیرمتخصص ها دمار از روزگار سینمای ما درآورده اند. حالا ظاهرا عنان تجسمی دست کمدین و منتقد سینما و رجل سیاسی افتاده است!

چکش حراج بر نقد فراستی

به گزارش خبرنگاران، جملات بالا بخشی از نوشته ای است که یکی از گالری ها در انتقادی به سخنان مسعود فراستی درباره حراج تهران، در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

مدتی است که در فضای مجازی اظهارنظری از یک منتقد سینما را در قالب ویدئو می بینیم که با اطمینان از رویدادی فرهنگی هنری سخن می گوید و انتقاد می کند.

گالری هما به همین علت به این سخنان واکنش نشان داده و چنین نوشته است: جناب فراستی عزیز، همیشه فرموده بودید غیرمتخصص ها دمار از روزگار سینمای ما درآورده اند. حالا ظاهرا عنان تجسمی دست کمدین و منتقد سینما و رجل سیاسی افتاده!

بیشتر ما اهالی تجسمی درباره شفافیت اقتصادی حراج ها و معاملات و تراکنش های این سال ها حساس و پرسشگر هستیم منتها همه پول حراج تهران و امثالهم به قدر یک فیلم داستانی سفارشی خرج و برج ندارد، تازه اگر داشته باشد خرجش مستقیم از سوبسید دولتی نیست؛ علاوه بر اینکه آن تریبون که تلویزیون سال ها به شما عطا کرده اند ده ها هزار برابر کل پول در گردش هنر بودجه می خواهد و می دانم که در دانایی شما تردیدی نیست. برادر بزرگ تر، قصد نصیحت به خودمان است که یک سوزن به خودمان بزنیم هرچه خواستیم به دیگران.

در ضمنً کار تناولی در این حراج اصلا هیچ نبود، حداقل یک بار نگاه می کردید، البته گفته بودید شما ندیده نقد می فرمایید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1535

به "چکش حراج بر نقد فراستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چکش حراج بر نقد فراستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید