رحمان رضایی تا اطلاع ثانوی محروم شد

به گزارش مجله فناوری، کمیته انضباطی آرای خود را در مورد تیم های لیگ فزونی صادر کرد.

رحمان رضایی تا اطلاع ثانوی محروم شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد چندو پرونده اعلام شد.

بر این اساس:

*ملاقات تیم های سایپا تهران و نساجی مازندران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر برگزار گردید که تیم سایپا به خاطر سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ 6 اخطار از سوی داور، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*تیم ذوب آهن اصفهان در ملاقات برابر پیکان در هفته سوم به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ 5 اخطار از سوی داور به به پرداخت 90میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*ملاقات تیم های خوشه طلایی ساوه و استقلال خوزستان از سری رقابتهای لیگ دسته اول روز نهم آذرماه برگزار گردید که از سوی علی کیانی، بازیکن تیم استقلال تخلفاتی نظیر فحاشی رکیک و ایراد ضرب عمدی نسبت به بازیکن تیم مقابل صورت گرفت. وی با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است.

*وحید محمدزاده، بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل اعتراض به داوری پس از اخراجش در ملاقات برابر ماشین سازی ، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*ملاقات تیم های نفت مسجد سلیمان و سایپا تهران در هفته دوم در حالی برگزار گردید که به دلیل حضور چند تماشاگر از تیم نفت مسجد سلیمان و فحاشی به بازیکن تیم مقابل، تیم نفت مسجد سلیمان به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

همچنین سید مجتبی حسینی، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل استنکاف از اجرای حکم محرومیت به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*رحمان رضایی، سرمربی تیم ذوب آهن به دلیل نشر اکاذیب و افترا نسبت به مقامات رسمی برگزار کننده مسابقه و داوران، با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است و جهت ادای پاره ای از توضیحات باید روز24 آذرماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 866

به "رحمان رضایی تا اطلاع ثانوی محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمان رضایی تا اطلاع ثانوی محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید