سپهر حیدری: پرسپولیس با اختلاف 2 گل پیروز داربی است

به گزارش مجله فناوری، بازیکن سابق پرسپولیس با بیان این که تک تک پست های این تیم یک سر و گردن از استقلال بالاتر هستند گفت که این تیم با دو گل داربی را به سود خود می کند.

سپهر حیدری: پرسپولیس با اختلاف 2 گل پیروز داربی است

سپهر حیدری بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت وگو با مجله فناوری، درباره داربی پایتخت گفت: بازی داربی همیشه حساسیت های خودش را دارد. هردو تیم در اوج آمادگی هستند، استقلال که از زمان بازگشت مجیدی به سه پیروزی دست یافته است و پرسپولیس هم که با گل محمدی حال و روز بهتری نسبت به استقلال دارد. اگر بازیکنان دو تیم را در نظر بگیریم بازیکنان پرسپولیس در داربی با تجربه تر هستند. من خودم هفت داربی بازی کردم و این بازی قابل پیش بینی نیست ولی اگر از نظر فنی بخواهیم برنده بازی را پیش بینی کنیم، پرسپولیس شرایط بهتری دارد و کفه ترازو به سمت این تیم است.

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره تقابل فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی دو تیم اظهار کرد: مربیان ایرانی، مربیان باهوشی هستند و اگر به عملکرد گل محمدی در سال های گذشته نگاه کنیم، می بینیم که او همیشه فوتبال شناور و با تاکتیک های متنوع ارائه کرده است. در طرف دیگر هم فرهاد مجیدی مربی جوان و با انگیزه ای است. اگر بخواهیم این دو را مقایسه کنیم، گل محمدی کادر پخته تری نسبت به کادر حریف دارد. در کل فکر می کنم تک تک پست های پرسپولیس یک سرو گردن از استقلال بالاتر هستند. این موضوعات را به دلیل این که پرسپولیسی هستم نمی گویم و به نظرم پرسپولیس با اختلاف دو گل استقلال را شکست خواهد داد.

حیدری درباره تفاوت های کالدرون (سرمربی سابق پرسپولیس) و گل محمدی در پرسپولیس شرح داد: کالدون روی تاکتیک خاص خودش اصرار داشت و ما فوتبال زیبایی را نمی دیدیم و همچنین او نتیجه گرا بود ولی تیم گل محمدی علاوه بر کسب نتیجه، فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارد و این همان چیزی است که هواداران پرسپولیس می خواهند. آقا یحیی در این دو سه هفته ای که به عنوان مربی پرسپولیس انتخاب شده، تاثیرات زیادی روی تیم داشته و من فکر می کنم که اگر این فرایند رو به رشد ادامه داشته باشد؛ در دو سه هفته آینده ما شرایط خیلی بهتری را در پرسپولیس ببینیم.

او با بیان اینکه شجاع خلیل زاده بازیکن ارزشمندی برای پرسپولیس است، درباره محرومیت این بازیکن در شهرآورد تهران گفت: متاسفانه شجاع در داربی حضور ندارد ولی همه بازیکنان پرسپولیس حتی آن هایی که روی نیمکت می نشینند هم بازیکنان بزرگی هستند. کنعانی زادگان هم بازیکن فیکس تیم ملی و بسیار با کیفیت است و بنظرم با وجود زوج کنعانی زادگان و سید جلال، مطمئن باشید یک روز بی دردسر برای خط دفاع پرسپولیس رقم می خورد.

حیدری همچنین درباره عملکرد مهاجم خارجی پرسپولیس مطرح کرد: اوساگونا هنوز در تیم جا نیافتاده و امیدوارم که این اتفاق به زودی رخ دهد چون پرسپولیس در کورس قهرمانی است و هر بازی حکم فینال را برای این تیم دارد و دیگر جایی برای آزمون و خطا وجود ندارد. اوساگونا پیش از این در ذوب آهن شایستگی خود را نشان داده و می دانم که بازیکن توانمندی است و امیدوارم که در داربی بتواند بازی های گذشته را جبران کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 290

به "سپهر حیدری: پرسپولیس با اختلاف 2 گل پیروز داربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپهر حیدری: پرسپولیس با اختلاف 2 گل پیروز داربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید