عبادی: کمانداران کامپوند اعزامی به قهرمانی آسیا در اردوی بعدی معرفی می شوند

به گزارش مجله فناوری، مربی تیم ملی تیروکمان کامپوند زنان و مردان با بیان این که کمانداران کامپوند اعزامی به قهرمانی آسیا بنگلادش در اردوی بعدی مشخص خواهند شد، گفت: تعداد کمانداران اعزامی به قهرمانی آسیا بستگی به رکورد کمانداران و تصمیم فدراسیون دارد.

عبادی: کمانداران کامپوند اعزامی به قهرمانی آسیا در اردوی بعدی معرفی می شوند

اسماعیل عبادی در گفت و گو با خبرنگاران، در ارزیابی از شرایط کمانداران کامپوند برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش اظهار کرد: دومین اردوی کمانداران کامپوند در دو بخش زنان و مردان دوشنبه 12 مهر در سایت تیروکمان به انتها رسید و سومین مرحله اردو با 12 ورزشکاری که در اردوی دوم حضور داشتند، از یکشنبه هفته آینده 18 مهر در سایت تیروکمان آغاز می شود و به مدت 2 هفته ادامه خواهد داشت.

وی گفت: در این اردو تمرینات را بیشتر روی افزایش تعداد تیرهای کمانداران و بحث آمادگی جسمانی ورزشکاران متمرکز کردیم تا کم کم کمانداران را برای مسابقات قهرمانی آسیا که اواسط آبان در بنگلادش برگزار می شود، آماده کنیم.

عبادی با بیان این که نفرات اعزامی به قهرمانی آسیا بنگلادش در اردوی سوم معرفی خواهند شد، خاطرنشان کرد: در اردوی سوم که از 18 مهر آغاز می شود برای مشخص کردن نفرات اعزامی به بنگلادش رکوردگیری درون اردویی برگزار خواهیم کرد که پس از انجام این رکوردگیری مشخص می شود که کمانداران در چه شرایطی قرار دارند. البته این که چه تعداد کماندار راهی این مسابقات خواهد شد، بستگی به شرایط رکورد آنها و تصمیم فدراسیون دارد.

وی در انتها افزود: تلاش بر این است که با کسب بهترین نتیجه در بنگلادش دوباره کامپوند را در سطح آسیا مطرح کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1343

به "عبادی: کمانداران کامپوند اعزامی به قهرمانی آسیا در اردوی بعدی معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی: کمانداران کامپوند اعزامی به قهرمانی آسیا در اردوی بعدی معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید