مرگ دردناک پسر خردسال هنگام بازی زیر کامیون

به گزارش مجله فناوری، پسربچه ای 4 ساله برای بازی به زیر کامیون رفته بود و همین باعث شد تا به تلخ ترین شکل ممکن جانش را از دست دهد.

مرگ دردناک پسر خردسال هنگام بازی زیر کامیون

به گزارش خبرنگاران، روزنامه همشهری نوشت: ساعت 14 سه شنبه شانزدهم شهریور، مأمور کلانتری 137 نصر با قاضی مصطفی واحدی بازپرس ویژه قتل تهران تماس گرفت تا گزارش مرگ مشکوک پسر خردسالی را به او اعلام کند.

با دستور قاضی تحقیقات در این باره شروع و معین شد که پسربچه ای 4 ساله شب قبل در حالی که به شدت زخمی شده بود به بیمارستان انتقال یافته اما روز بعد، یعنی سه شنبه به علت شدت جراحات فوت شده است.

در این شرایط مسئولان بیمارستان ماجرای مرگ تلخ کودک را به پلیس اعلام کردند و در ادامه تحقیقات جزئیات بیشتری از مرگ غم انگیز پسربچه به دست آمد.

آنالیز ها حکایت از آن داشت که پسربچه 4 ساله به همراه خانواده اش در خاورشهر زندگی می کرد و پدرش هم راننده کامیون است. شب حادثه یکی از دوستان پدرش که او هم راننده کامیون است مهمان آنها بود. همکار پدر، کامیونش را مقابل خانه پارک نموده و پسر 4 ساله که سرگرم بازی بوده تصمیم می گیرد برای ادامه بازی بچگانه اش زیر کامیون برود. ساعتی بعد دوست پدر این کودک بی خبر از اینکه کودک زیر کامیون سرگرم بازی است، پشت فرمان می نشیند تا حرکت کند اما حادثه ای تلخ رخ داد. کودک که زیر چرخ های کامیون گرفتار شده بود به شدت مجروح شد.

در پی این حادثه تلخ، خانواده کودک، فرزندشان را به بیمارستانی در آن محدوده بردند و چون حال وی وخیم بود در نهایت به بیمارستانی در تهران انتقال یافت اما با وجود اقدامات درمانی، او جانش را از دست داد.

در ادامه مأموران به تحقیق از خانواده پسر 4 ساله پرداختند اما آنها اعلام کردند که از عامل این حادثه شکایتی ندارند چون او بی آنکه خبر داشته باشد کودک برای بازی زیر کامیون رفته پشت فرمان نشسته و کامیون را به حرکت درآورده است.

وقتی معین شد که شکایتی در پرونده وجود ندارد، جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده مرگ تلخ کودک هم مختومه اعلام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1291

به "مرگ دردناک پسر خردسال هنگام بازی زیر کامیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ دردناک پسر خردسال هنگام بازی زیر کامیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید