واکنش ترامپ به آمار قرانیان کرونا در آمریکا: همینه که هست!

به گزارش مجله فناوری، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک مصاحبه تلویزیونی به موضوع های اصلی روز آمریکا پرداخت؛ مصاحبه ای که در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده داشته است.

واکنش ترامپ به آمار قرانیان کرونا در آمریکا: همینه که هست!

به گزارش یورونیوز، بینندگان این برنامه تلویزیونی معتقد هستند که این مصاحبه شبیه یک مچ اندازی بوده است.

گفت و گوی ترامپ با سایت خبری AXIOS در تاریخ بیست و هشتم ژوئیه ضبط و سوم اوت از شبکه آمریکایی HBO پخش شده است.

کرونا، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، صندلی سیاه پوستان در جامعه آمریکا و موضوع سوء استفاده از دختران جوان، چهار محور اصلی این تبادل نظر بوده اند.

ترامپ در این تبادل نظر در مورد نحوه کنترل بیماری کرونا ویروس در آمریکا می گوید: آن هایی که خوب می فهمند، می گویند که کار فوق العاده ای انجام داده ایم.

ترامپ وقتی در مقابل این سخن خبرنگار که شرایط مرگ بر اثر کرونا در آمریکا را نسبت به جمعیت این کشور وحشتناک اعلام می نماید، می گوید: همینه که هست. او در ادامه با بیان اینکه نباید بر این اساس سخن گفت، می گوید: خیلی عجیب نیست که کره جنوبی کشته کم داشته است.

همه چیز تحت کنترل است

با این حال او می گوید که همه چیز تحت کنترل است.

ترامپ با این ادعا که آمریکا دو برابر اتحادیه اروپا تست کرونا انجام داده است، می گوید که خیلی ها معتقدند که این میزان انجام تست کرونا زیاد است.

او وقتی با این سوال خبرنگار روبرو می گردد که می پرسد آن ها را معرفی کنید، می گوید کافی است که کمی مطالعه کنید تا ببینید.

انتخابات ریاست جمهوری موضوع دیگری بود که ترامپ در مورد آن موضع گرفت. او گفت که در این شرایط احتمال تقلب در انتخابات وجود دارد. بعضی معتقد هستند که ترامپ از این طریق می خواهد تا سبک رأی گیری را زیر سوال ببرد.

ترامپ در این تبادل نظر به صورت تلویحی از کم بودن تفاوت با رقیبش سخن گفته است.

رئیس جمهوری آمریکا در زمینه سیاه پوستان نیز معتقد است که برای آن ها خیلی کار انجام داده که در تاریخ آمریکا بی نظیر بوده است. به اعتقاد او بحران کرونا این فرایند را با مشکل روبرو نموده است.

ترامپ در پاسخ به این سوال که چرا براساس آمار، نسبت احتمال کشته شدن یک سیاه پوست دو برابر و نیم احتمال کشته شدن یک سفید پوست است، می گوید که دلیلش را نمی داند. او در ادامه می گوید: بدانید که سفید های زیادی هم کشته می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 726

به "واکنش ترامپ به آمار قرانیان کرونا در آمریکا: همینه که هست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به آمار قرانیان کرونا در آمریکا: همینه که هست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید