چهارشنبه؛ برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا

به گزارش مجله فناوری، مراسم تجلیل از مدال آوران و مربیان رقابت های دوومیدانی نوجوانان و بزرگسالان آسیا با حضور مسئولان ورزش و خانواده دوومیدانی در تهران برگزار می گردد.

چهارشنبه؛ برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، مراسم تجلیل از مدال آوران و مربیان رقابت های دوومیدانی قهرمانی نوجوانان و بزرگسالان آسیا با حمایت حامیان اقتصادی فدراسیون و با حضور جمعی از مسئولین ورزش کشور، پیشکسوتان و روسای استانی روز چهارشنبه 22 شهریور ماه در تهران برگزار می گردد.

در این مراسم به مدال آوران و مربیان مسابقات دوومیدانی قهرمانان نوجوانان و بزرگسالان آسیا مطابق وعده پیشین فدراسیون پاداش اهدا خواهد شد.

به قهرمانان رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا مبلغ 500 میلیون ریال، نایب قهرمانان 300 میلیون ریال و به نفرات سوم نیز جایزه 200 میلیون ریالی اهدا می گردد. همچنین به مربیان نیز 50 درصد پاداش مدال آوان جایزه اهدا خواهد شد.

برای قهرمانان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا نیز مبلغ 50 میلیون ریال، نایب قهرمانان 30 میلیون ریال و به نفرات سوم نیز پاداش 20 میلیون ریالی در نظر گرفته شده است. مربیان این مدال آوران نیز به میزان آنها پاداش دریافت خواهند کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 201

به "چهارشنبه؛ برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارشنبه؛ برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید