5 مکان مرموز جهان که بازدید از آن ها باعث کابوس می شود

به گزارش مجله فناوری، کره زمین در کنار تصویری که ما از آن داریم، مکان های بسیار جالب و گاهی عجیب دارد که بازدید از آن ها و یا حداقل نگاه کردن به تصاویرشان نیز می تواند هیجان انگیز باشد. اما تمام بخش های جهان نیز دوست داشتنی نیستند و در این بین شاهد برخی مکان هایی هستیم که کاملا ترسناک و البته مرموز هستند. همراه خبرنگاران باشید تا با ترسناک ترین مکان های جهان آشنا شویم و حداقل سوژه ای برای کابوس های شبانه خود بیابیم.

5 مکان مرموز جهان که بازدید از آن ها باعث کابوس می شود

جنگل Aokigahara، ژاپن

در کشور ژاپن جنگلی به نام Aokigahara وجود دارد که در بخش زیرین کوه فوجی قرار گرفته است. اما این جنگل در بین مردم به جنگل خودکشی شناخته می شود. دلیل چنین لقبی برای جنگل Aokigahara این است که در آن افراد بسیار زیادی خودکشی می کنند و در حقیقت آخرین جایی است که برخی افراد ژاپنی در کره زمین می بینند. در بخش های مختلف جنگل اجساد گوناگونی وجود دارد که البته در سرتاسر آن نیز می توانید این اجساد را مشاهده کنید. در این جنگل بیش از 500 خودکشی اجرا شده است و در بخش های مختلف آن نیز جمله های امیدبخشی نظیر زندگی گران بها است به چشم می خورد.

بیمارستان Hellingly، انگلستان

شاید بتوان گفت که بیمارستان Hellingly در واقع یک بیمارستان نیست و برای مدت 9 سال به عنوان یک مکان برای نگهداری دیوانگان مورد استفاده قرار گرفته است. با تغییر سیاست های درمانی در خصوص این مبتلایان، درهای بیمارستان مذکور به مدت 10 سال بسته شد. گفته می ِشود بازدیدکنندگان در این بیمارستان می توانند صدای ناله بیماران تحت درمان را بشوند و بدون شک بازدید از چنین بنایی می تواند بسیار ترسناک باشد.

جزیره عروسک ها

جزیره عروسک ها اغلب با نام Isla de Muneca شناخته می ِشود و در منطقه آزتک (Aztec) واقع شده است. جزیره عروسک ها یک مکان بسیار عجیب و خیالی است که از اغلب درختان آن عروسک آویزان شده است. هیچ ادعای مثبتی در خصوص اینکه چرا عروسک های مذکور از طریق درختان اعدام شده اند، وجود ندارد و مردمان محلی بر این باور هستند که مردی در چندین سال پیش دختری را که در کانال غرق شده بود، پیدا کرده و برای جاودان نگهداشتن خاطره او، این عروسک ها را از درختان آویزان کرده است.

نیروی دریایی سلطنتی انگلستان

نیروی دریایی سلطنتی انگلستان در طول جنگ جهانی دوم دکل هایی را در حریم ساحلی خود برپا کرد که از طریق آن ها بهتر می توانست برابر حملات دریایی مقاومت کند. این قلعه دریایی در حال حاضر رها شده است و صرفا یادآوری ناراحت کننده از زمانی است که میلیون ها نفر جان خود را از دست دادند.

ایستگاه مترو City Hall، نیویورک

ایستگاه مترو City Hall یک راز در شهر شلوغ نیویورک است که همچنان از این راز به خوبی محافظت می ِشود. هیچ قطاری در حال حاضر از این تونل و ایستگاه عبور نمی کند و به مدت 70 سال است که تبدیل به مکانی رها شده و استخوان سوز شده است. گفتنی است که این تونل در زیر مرکز عمومی شهر واقع شده است و تا سال 1945 مورداستفاده قرار گرفته است. همان طور که در این مقاله از مجله فناوری مطالعه کردید، مکان های ترسناک و جالبی در جهان وجود دارند. پیشنهاد می کنیم اگر فردی ماجراجو هستید، حتما تصاویر بیشتری از مکان های معرفی شده در این مقاله را از طریق اینترنت جستجو و تماشا کنید. کدام یک از این مکان ها برای شما ترسناک تر بودند؟ منبع: themindcircleمنبع: کجارو
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 315

به "5 مکان مرموز جهان که بازدید از آن ها باعث کابوس می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 مکان مرموز جهان که بازدید از آن ها باعث کابوس می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید