اخبار اقتصادی

بهترین سایت آنلاین خرید و فروش خودرو دست دوم

خریداران و فروشندگان ماشین های دست دوم شرایط ویژه ای را پشت سر می گذارند؛ از یک طرف مراکز تعویض پلاک در شهر های قرمز تعطیل هستند و از طرف دیگر پیدا کردن مشتری، توافق با فروشنده و بازدید دریافت به کاری سخت و طاقت فرسا تبدیل شده است. در این شرایط سایت ها...

28 اردیبهشت 1400

سخنرانی سالانه پوتین با تاکید بر واکسیناسیون و افزایش جمعیت روسیه

رئیس جمهوری روسیه سخنرانی سالانه خود را امروز (چهارشنبه) در مجلس این کشور با بیان این مساله شروع کرد که بر روی مسائل داخلی چون سلامت و اقتصاد تمرکز می نماید.

26 اردیبهشت 1400

26 مکان نایاب برای نگهداری طلا در خانه (اشیا قیمتی)

خبرنگاران | سرویس خانه داری - طلا دارایی بسیار ارزشمندی است. زمانی که شمش یا سکه طلا می خرید، مهم است که آن ها را در مکانی امن و در عین حال قابل دسترس نگه دارید. در این مقاله با 26 مکان نایاب برای نگهداری طلا در خانه (اشیا قیمتی) آشنا خواهیم شد.

24 اردیبهشت 1400

قیمت 7 خودرو رسما کاهش یافت

خبرنگاران : مهم ترین سرتیترهای صفحه های مالی مطبوعات 27 فروردین در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است: شهرک های صنعتی استان های کشور تقویت می گردد

20 اردیبهشت 1400

خسارت 67 هزار میلیاردی عاملان پیک چهارم به کشور

به نظر می رسد در فروردین امسال نیز که مقررشده مشاغل سطح 2، 3 و 4 در شهرهای قرمز کشور 10 روز تعطیل شوند و برای شهرهای نارنجی نیز محدودیت هایی درنظر گرفته شده، آسیب ناشی از تعطیلی ها ضرر و زیان چشمگیری را به ثبت برساند.

16 اردیبهشت 1400

رونالدو بی اعصاب تر از همیشه

نشریه گاتزتا دلواسپورت در گزارشی نوشت که ابراز نارضایتی کریستیانو رونالدو از عملکرد خود و هم تیمی هایش در بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر جنوا در هفته سی ام سری A محدود به غرولندهای داخل زمین و چهره در هم کشیده اش هنگام خروج از زمین مسابقه نبوده است.

16 اردیبهشت 1400

هاشمی: نقش شر کت های دانش بنیان در توسعه شهری و اقتدار ، دولت با تامین اعتبار می تواند زمینه ساز 25 هزار شغل شود

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه تامین اعتبار ها از سوی دولت می تواند زمینه ساز ایجاد 25هزار شغل شود، گفت: سیستم رانش قطار مترو با توانمندی شرکت های دانش بنیان در کشور تولید شده است.

15 اردیبهشت 1400

واکنش اتحادیه اروپا به نشست برجامی امروز

ایسنا نوشت:اتحادیه اروپا با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام در وین گفت: قصد داریم توافق هسته ای را به راستا درست بازگردانیم و طرف ها را به اجرای تعهداتشان مجاب کنیم.

15 اردیبهشت 1400

واکنش شدید ایران به اظهارات اخیر وزیر خارجه اوکراین درباره سانحه سقوط هواپیما

معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه خطاب به مقامات اوکراینی و گفت: ایران ضمن احترام روابط دو جانبه خود با سایر کشورها، در چارچوب حاکمیت ملی خود هیچگونه فشار و تهدیدی را نپذیرفته و در مقابل هر اقدام غیر منطقی و غیر معقولی در رابطه با خود متناسب...

14 اردیبهشت 1400

چگونه شاپیفای ظهور کرد؟

موقعیت مکانی کسب وکار ها یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند بر موفقیت آن ها تاثیرگذار باشد. نزدیکی به بازار هدف، کاهش هزینه ها، دور شدن از رقابت یا مثل تجربه شاپیفای، برخورداری از فضایی برای متمایز شدن می تواند از مهم ترین مزیت های موقعیت مکانی کسب...

13 اردیبهشت 1400

نگرانی آمریکا از نزدیکی امارات و چین

نزدیک شدن امارات و چین در زمینه های راهبردی به دلیل پیامدهای مستقیمی که این ائتلاف بر خانواده حاکم در ابوظبی می گذارد موجب نگرانی آمریکا شده است.

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران بانک مرکزی موظف به پرداخت ریالی مطابق نص قانون است

تهران- خبرنگاران- روابط عمومی بانک مرکزی در یکی از شبکه های اجتماعی، پرداخت ریالی را وظیفه این بانک مطابق نص صریح قانون برشمرد، هرچند منجر به رشد پایه پول و نقدینگی گردد.

8 اردیبهشت 1400

روایت چاووش اوغلو از ملاقات امروز با ظریف، تبریک عید نوروز

به گزارش خبرنگاران، مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه امروز آدینه پس از ملاقات با همتای ایرانی خود در توییتر نوشت: در ملاقات با محمد جواد ظریف بار دیگر بر توافقات مان برای همکاری قدرتمند در زمینه مبارزه با انواع مختلف تروریسم به ویژه گروه های پ ک ک و...

3 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پیمان آب و هوایی پاریس؛ بانک های جهانی با فشار فزاینده روبرو هستند

تهران- خبرنگاران- خبرگزاری بلومبرگ نوشت: بانک های جهانی از سوی سرمایه گذاران اقتصادهای عظیم برای حذف تامین اقتصادی فعالیت های مبتنی بر سوخت فسیلی و با هدف حمایت از پیمان آب وهوایی پاریس با فشارهای فزاینده روبرو هستند.

2 اردیبهشت 1400

برطرف و خنثی سازی تحریم موضوعاتی مهم برای مجلس است، هیچ کس مقابل وطن فروشی سرتسلیم فرود نمی آورد

رِئیس مجلس، برطرف تحریم و خنثی سازی تحریم را دو نقطه مهم و مورد توجه برای مجلس یازدهم مطرح کرد.

31 فروردین 1400

هدف گذاری فراوری 25 هزار دستگاه تراکتور برای سال 1400

مدیرعامل شرکت تراکتور سازی ایران گفت: این کارخانه صنعتی فراوری 25 هزار دستگاه برای سال 1400 و تامین کلیه قطعات و مواد اولیه داخلی و خارجی در شش ماه اول سال را در اولویت کاری خود قرار داده است.

30 فروردین 1400

انتقاد یک سینماگر از افزایش حق اشتراک فیلیمو

مهر نوشت: یک تهیه کننده با اشاره به افزایش ناگهانی حق اشتراک یکی از پلتفرم ها که طی یک ماه در دو نوبت صورت گرفت و اعتراضاتی به همراه داشت، بیان نمود که این افزایش قیمت به اعتماد مخاطب ضربه می زند.

29 فروردین 1400

سفر دسته جمعی به دل مرگ

ایسنا: دستوری درباره اجرا نشدن تور در مناطق پرخطر کرونا وجود ندارد. معاون گردشگری در این باره می گوید: یک مصوبه از ستاد ملی کرونا وجود دارد که برای بعضی از استان ها صرف نظر از این که قرمز یا نارنجی هستند، ممنوعیت تردد قائل شده اند. با این حال سفر با هواپیما...

23 فروردین 1400

کسب وکار یا مسئولیت اجتماعی؛ تعادل مبنای اصلی است

ورود بنگاه های مالی به اجرای فعالیت های ورزشی ازجمله ایجاد زیرساخت در مناطق کم برخوردارتر، حمایت از ورزشکاران بومی، باشگاه داری و... و قرار دادن این اقدامات در زمره مسئولیت اجتماعی شرکتی از چند منظر قابل آنالیز است که عبارت اند از: هدف بنگاه ها از انتخاب...

22 فروردین 1400

خبرنگاران توقف یک هفته ای واردات کالا برای راه اندازی دوباره گمرک اسلام قلعه

کابل - خبرنگاران - استاندار هرات افغانستان بیان کرد که برای راه اندازی دوباره گمرک اسلام قلعه در توافق با مقامات ایرانی مقرر شده است تا یک هفته واردات کالا را متوقف نمایند.

21 فروردین 1400
تعداد: (304)