شروع فراوری محلول ضدعفونی کننده در دزفول

به گزارش مجله فناوری، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از صدور مجوز فراوری محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح در یکی از واحدهای فراوریی مستقر در شهرک صنعتی شماره یک دزفول اطلاع داد.

شروع فراوری محلول ضدعفونی کننده در دزفول

اخلاق محمدیان در گفت وگو با مجله فناوری، اظهار کرد: بر اساس مجوز صادرشده از سوی معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی دزفول برای یک کارخانه فراوری مواد شوینده، خط فراوری محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح در این کارخانه راه اندازی شد.

وی افزود: با شیوع و گسترش کروناویروس در کشور و استان خوزستان، نخستین کارخانه فراوری مایع ضدعفونی کننده سطوح و دست با کسب مجوز در دزفول راه اندازی شد و اکنون به فراوری این محصول می پردازد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان توضیح داد: این کارخانه با توقف خط فراوری مواد شوینده، اکنون به فراوری محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح می پردازد و ظرفیت روزانه فراوری 10 هزار عدد مایع ضدعفونی کننده را دارد.

محمدیان گفت: این واحد فراوریی در شهرک صنعتی شماره یک دزفول مستقر است و با فراوری این محصول می تواند بخشی از احتیاج استان به محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح را بر طرف کند.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی شماره یک دزفول 40 هکتار مساحت دارد، گفت: تعداد واحدهای بهره برداری شده در این شهرک 84 واحد با اشتغال 971 نفر و سرمایه گذاری 865 میلیارد ریال است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 343

به "شروع فراوری محلول ضدعفونی کننده در دزفول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فراوری محلول ضدعفونی کننده در دزفول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید