اختصاص 16 امتیاز آموزش مداوم به همه رشته های پزشکی و پیراپزشکی

به گزارش مجله فناوری، تهران (پانا) - معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی از اختصاص 16 امتیاز آموزش مداوم به تمام رشته های پزشکی و پیراپزشکی با شرکت در برنامه آموزش مجازی تازه های کرونا -2022 از 1 تا 27 اسفندماه جاری اطلاع داد.

اختصاص 16 امتیاز آموزش مداوم به همه رشته های پزشکی و پیراپزشکی

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، بابک شکارچی با بیان این که از ابتدای سال تا کنون برنامه ای با این حجم امتیاز نداشتیم؛ اظهار کرد: آموزش مجازی تازه های کرونا -2022 یک برنامه تجمیعی بوده که دارای 16 امتیاز است و برخلاف سایر برنامه های آموزشی که صرفا 5 گروه هدف را در برمی گرفت اما در این بسته آموزشی گروه هدف تمام رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند که در نوع خود تکرار نشدنی است.

وی اضافه نمود: با توجه به احتیاج جامعه پزشکی و خدمات دهندگان سلامت؛ رایزنی های متعددی را با اداره کل آموزش مداوم انجام داده و انتها این فرصت ایجاد شد تا با برگزاری چنین برنامه ای بتوانیم جدیدترین تغییرات حاصل شده اعم از شناخت ، تشخیص و درمان کووید 19را به همکاران ارائه دهیم. با رویکردی متفاوت و براساس طبقه بندی مطالب اعم از این که کرونا چگونه آغاز و فرایند درمان و تغییرات حاصل از آن تا کنون به چه شکلی بوده است؛ به ارائه آخرین یافته ها به شرکت کنندگان پرداخته ایم.

معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی گفت: علاوه بر موارد فوق الذکر به مسائل پس از کرونا اعم از توانبخشی ها و مسائل روانی نیز توجه داشته و مبحث واکسیناسیون بطور گسترده پرداخته شده است.

شکارچی با اشاره به این که بسته آموزش مجازی تازه های کرونا -2022 محدودیت ظرفیت ندارد؛ گفت: شرکت کنندگان پس از ثبت نام با مشاهده ویدئوهای آموزشی می توانند به سایت وزارت بهداشت مراجعه کرده و در آزمون مربوط به این برنامه شرکت و امتیاز خود را دریافت کنند که پس از اتمام مشاهده ویدئوهای آموزشی باید برای آزمون اقدام کنند.

وی یادآور شد: تمامی رشته های پزشکی و پیراپزشکی از 1 الی 27 اسفند ماه جاری فرصت دارند تا با ثبت نام و شرکت در این بسته آموزشی خود را برای آزمون و کسب 16 امتیاز آماده کنند که پس از اتمام ویدئوهای آموزشی تا 3 مرتبه امکان شرکت در آزمون مربوطه را دارند و سامانه 16 امتیاز را به شرکت کنندگانی اختصاص می دهد که آغاز و اتمام ویدئوهای آموزشی را در مورد آن ها نمایش دهد و این بستگی به خود افراد دارد که در طی یک روز می خواهند به تماشای ویدئوها بپردازند یا در طی مدت زمان در نظر گرفته شده وقتی را برای مشاهده اختصاص دهند ؛در هر صورت سامانه آغاز و اتمام مشاهده ویدئوها را برای هر شرکت کننده در این بسته آموزشی به ما نشان می دهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1532

به "اختصاص 16 امتیاز آموزش مداوم به همه رشته های پزشکی و پیراپزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 16 امتیاز آموزش مداوم به همه رشته های پزشکی و پیراپزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید