اعلام نتیجه دیدار مس رفسنجان با پدیده از سوی کمیته انضباطی، تعلیق نیمی از محرومیت الهامی و تبرئه غفوری

به گزارش مجله فناوری، جدیدترین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر و طبق آن مس رفسنجان برنده دیدار با پدیده مشهد اعلام شد.

اعلام نتیجه دیدار مس رفسنجان با پدیده از سوی کمیته انضباطی، تعلیق نیمی از محرومیت الهامی و تبرئه غفوری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار دو تیم مس رفسنجان و پدیده مشهد از سری مسابقات هفته دوم که در تاریخ دوم آبان 1400 برگزار گشت، باشگاه پدیده به دلیل مسئول شناخته شدن در عدم برگزاری مسابقه، طبق ماده 64 مقررات انضباطی ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه 3 بر صفر به پرداخت جریمه نقدی یک میلیارد ریالی محکوم شد.

در خصوص صحبت های وریا غفوری بازیکن و کاپیتان تیم استقلال تهران درخصوص اخذ پنج درصد از قرارداد هر بازیکن، اعضای کمیته انضباطی پس از مطالعه و گزارش و باتوجه به دفاعیات باشگاه استقلال، صحبت های غفوری را نشر اکاذیب ندانسته رای برائت وی را صادر کردند.

در خصوص اعاده دادرسی از سوی ساکت الهامی باتوجه به محتویات پرونده و نظر به اینکه درخواست مطرح شده با هیچ یک از جهات مندرج در ماده 108 مقررات انضباطی مطابقت ندارد، به استناد ماده 110 قرار رد درخواست صادر می شود اما درخصوص درخواست تعلیق مجازات با توجه به انصراف الهامی از تجدیدنظرخواهی و پرداخت جریمه نقدی، به استناد ماده 107 مقررات انضباطی با پذیرش درخواست، نیمی از محرومیت شش جلسه ای وی و همچنین محرومیت از ورود به ورزشگاه های کشور به مدت شش ماه معلق می شود. نامبرده از این تاریخ (27 آبان 1400) مجاز به حضور در ورزشگاه های کشور (ضمن اعمال محرومیت سه جلسه همراهی تیم خود) است.

در خصوص صحبت های مسعود ابراهیم زاده بازیکن و کاپیتان تیم ذوب آهن درخصوص اخذ مبالغی بابت حق عضویت و هزینه های پزشکی، اعضای کمیته انضباطی پس از مطالعه و گزارش و باتوجه به دفاعیات باشگاه ذوب آهن، صحبت های ابراهیم زاده را نشر اکاذیب ندانسته رای برائت وی را صادر کردند.

در دیدار دو تیم شمس آذر قزوین و مس کرمان از سری مسابقات دسته اول که 25 مهرماه برگزار گشت، باشگاه شمس قزوین با تأخیر 25 دقیقه جهت شروع بازی وارد ورزشگاه شد و بازیکنان و عوامل فنی کارت شرکت در مسابقه نداشتند در حالی که این تیم میزبان مسابقه بوده است. این باشگاه باتوجه به توضیحات ارائه شده، مسئول شناخته شد و ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه 3 بر صفر به پرداخت یکصد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار دو تیم امید جلین گرگان و فولاد هرمزگان از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور که 23 مهر 1400 برگزار گشت، علیرضا قاسمی بازیکن تیم امید جلین به دلیل بدرفتاری با مقام رسمی مسابقه به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد، ضمن اینکه کرم تازیکی بالاجلینی پزشکیار تیم امید جلین نیز به دلیل بدرفتاری با مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد، همچنین باشگاه امید جلین به دلیل سوء رفتار تیمی مطابق با ماده 58 به پرداخت پانزده میلیون ریال محکوم شد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1407

به "اعلام نتیجه دیدار مس رفسنجان با پدیده از سوی کمیته انضباطی، تعلیق نیمی از محرومیت الهامی و تبرئه غفوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتیجه دیدار مس رفسنجان با پدیده از سوی کمیته انضباطی، تعلیق نیمی از محرومیت الهامی و تبرئه غفوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید