خطیبی: بعد از گل دوم صنعت نفت به مجسمه دهداری نگاه کردم

به گزارش مجله فناوری، سرمربی آلومینیوم با بیان اینکه تیمش نسبت به دیدارهای اخیر ناهماهنگ و بی نظم بازی نموده، گفت: بعد از گل دوم صنعت نفت به مجسمه دهداری نگاه کردم و باید احترام او را نگه می داشتند.

خطیبی: بعد از گل دوم صنعت نفت به مجسمه دهداری نگاه کردم

به گزارش خبرنگاران، رسول خطیبی در نشست خبری بعد از ملاقات آلومینیوم مقابل صنعت نفت که با شکست 3 بر یک تیمش همراه شد، گفت: به تیم صنعت نفت بابت این پیروزی تبریک می گویم. بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. حریف پس از آن، بازی را در اختیار گرفت و موقعیت گلزنی هم داشت. گل اول را دریافت کردیم و با تغییر سیستم توانستیم این گل را جبران کنیم. ما برای پیروزی به آبادان آمده بودیم، اما نسبت به ملاقاتهای قبلی ناهماهنگ و بی نظم بازی کردیم.

وی که معتقد بود شاگردان منصوریان بازی جوانمردانه را رعایت نکرده اند، گفت: با وجود احترامی که به صنعت نفت قائلم، پس از به ثمر رسیدن گل دوم صنعت نفت به مجسمه مرحوم پرویز دهداری نگاه کردم. باید احترام او را حفظ کرد. خود بازیکنان صنعت نفت در صحنه گل دوم گفتند توپ را به بیرون بزنید و بازیکنان ما ایستاده بودند، اما گل خوردیم. به نظرم این کار درست نبود. با این حال این مسائل در فوتبال وجود دارد و بی نظمی خودمان باعث شد امتیازی نگیریم.

سرمربی آلومینیوم اراک با تمجید از موعود بنیادی فرد و یاری هایش گفت: با اینکه در این مسابقه شکست خوردیم، به داوران تبریک می گویم و از آنها تشکر می کنم که قضاوتی عالی داشتند. در هفته های گذشته در چندین صحنه، از اشتباهات داوری ضرر کردیم و اعتراضی نداشتیم. این بازی تمام شد و اولین باخت ما رقم خورد که امیدوارم آخرین شکست ما باشد. برد و باخت در فوتبال وجود دارد و من مقصر اصلی این شکست هستم. بازیکنان کوشش خود را کردند و ان شاءالله در بازی های بعدی جبران کنیم.

خطیبی در خصوص به هم خوردن نظم آلومینوم در خط دفاعی بیان کرد: نظم تیمی ما خوب نبود. حس کردم بازیکنان ما با غرور به زمین می رفتند و فکر می کردند از ابتدا پیروز شده اند. این شکست در برترین زمان رقم خورد. همه تیم ها شکست می خورند، اما چه بهتر که باعث گردد بازیکنان، غروری را که در بعضی ملاقاتها داشتند، نداشته باشند. دفاع ما بی نظم نبود؛ بلکه تیم مان بی نظم بود و من مقصر بودم. شاید شکل دفاعی را که باید بیشتر به آن توجه می کردم، به بازیکنان گوشزد نکردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1556

به "خطیبی: بعد از گل دوم صنعت نفت به مجسمه دهداری نگاه کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: بعد از گل دوم صنعت نفت به مجسمه دهداری نگاه کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید